Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Együtt" vagyok egy lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Együtt" vagyok egy lánnyal de nem tudom, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akivel neten ismerkedtem meg ő 15 éves én 17 és első beszélgetésnél szimpatikus lett,majd később kialakult egy kölcsönös vonzalom egymás iránt de mondtam,hogy hagyjuk a távolság miatt(40km kb,tudom nem sok de akkor is)

Majd kis idő múlva újra kezdtük majd megint vége lett,ekkor már tényleg végleg be akartam fejezni..vagy 1 hónapig kb nem is beszéltünk majd megint rám írt,hogy mégis miért nem beszélünk.

Majd újra keztük megint és ez volt kb december végén 28-29 már nem tudom pontosan,azóta minden nap beszélünk és megint "megszerettem" anélkü,hogy találkoztunk volna.

De már valahogy nem érzem,hogy úgy szertem mint korábban,mert nem is tudunk rendszeresen találkozni,nekem nagyon kevés szabad időm van,suli,gyakorlat,edzés és nem tudnék hosszabb időre menni és nekem meg 1-2 órára nem éri meg ki fizetni a buszt odáig.

Na igen,nem érzem,hogy szeretem de mégis tőle kapom a legtöbb bíztatást,szerintem ő őszintén szeret ha lehet ilyet mondani úgy,hogy még nem is találkoztunk,büszke rám,aggódik értem..amit senki más nem tesz meg,ezért is nem akarnám elveszíteni de így sem jó.

Ég és föld vagyunk kb.

Én romantikusabb alkat vagyok ő nem igazán,naaagyon picit maximum.

Sokszor amikor,hogy az ő szavaival éljek "nyálas" akartam lenni,akkor elhülyéskedte és ez nekem ez nem igazán tetszik.

Nem vagyok hozzászokva,mert eddig mind olyan barátnőim voltak,akik szintén romantikusabbak voltak és nem tudok változni,hogy én is lazára vegyek mindent és ő sem,hogy romantikusabb legyen,de nem is várom el tőle.

Sok lány megcsalt,kihasznált stb és eléggé kételkedem benne is,nehéz bízni,bárhogy is próbálom elnyomni a negatív gondolataim mindig előjönnek,hogy lehet találkozik napközbe más fiúkkal vagy kitudja mikről beszél másokkal,erről beszéltem is vele és azt mondta,hogy ilyenre ne is gondoljak mert soha nem lenne,neki én kellek.

Ez mind szép és jó,csak ezt már túl sokszor hallottam és egyik sem így végződött.

Neki én lennék az első barátja és a beszélgetésekből kiderült,hogy neki nem igazán akaródzik a puszi/csók stb..nekem meg igen,nem tehetek róla nekem fontosak ezek is,nem egyből szex meg ilyenek ezt érthető de puszi,csók,ölelés,hozzám bújjon ezek már hiányoznak és valahogy tőle nem hiszem,hogy megkapnám.

Kicsit össze vissza fogalmaztam de remélem érthető.

Aki elovlasta annak hatalmas pacsi és várom a tanácsokat.



2018. febr. 25. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből nem lesz normális kapcsolat. A leírtak alapján eléggé különböztök egymástól, szóval én azt mondom ne erőltessétek.
2018. febr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

-Talalkozzatok akkor hetvegen, persze az a rosszabbik resze h utazni kell meg minden de vmi programot/filmet nyomjatok aztan nezd meg h mi sul ki belole.

- De ha tenyleg te nem erzed azt h osszepasszoltok akkor meg tartsd meg barati kapcsolatnak. Jo ha az embernek vannak olyan ismerosei akik biztatjak meg minden. De ez keves ahhoz h parkapcsolat is legyen.

2018. febr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igaz..

Inkább megpróbálom valahogy elmondani neki,hogy mi is van csak kicsit rossz érzés de muszáj lesz.

Köszi a válaszokat.

2018. febr. 25. 16:54
 4/4 anonim ***** válasza:
en anglaiba lakom a baratom magyarorszagon en 16 vagyok o 17 orulunk ha 1-2 havonta latjuk egymast akar egy hetre is es 7 honapja vagyunk egyutt ugyhogy 40 km 2400hoz kepest szerintem kutya pikula ugyhogy ha tenyleg egyutt akarnatok lenni megoldanatok ennyike mellett. nyertem ?
2018. márc. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!