Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hajt szinte minden lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hajt szinte minden lány csak a pénzre?

Figyelt kérdés
Nem szerertnék itt nagyarcoskodni meg egozni, nem azért írtam ki a kérdést, hanem az lenne a kérdés lényege pontosabban, hogy miért ilyen meghatározó a lányok számára a pénz? Amíg nem ismernek addig max egy-két lánynak ,,jövök" be és ahogy a suliban megtudták a dolgot, rögtön minden lány támtapadt érdekes módon... illetve akinek most ,,udvarol nekem " odajön hozzán és mondta hogy olyan helyes, izmos, magas vagyok . Meg milyen jó hogy nem vagyok szegény sem... hogy lehetne ezelet kiszűrni? Illetve akárhogy titkolom kitudódik magától is azonnal. Hogy lehetne normális lányt találnom? A válaszokat előre is köszönöm! :) 16/F

2018. febr. 20. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elösször is kérlek majd privibe írd le, hogy hogy lett ilyen sok pénzed mert érdekel :D. Kérdésedre válaszolva pedig, úgy gondolom, hogy ez suliban történik, hogy oda mennek hozzád a lányok. Azt tudom ajánlani, hogy menj el egyedűl szórakozni a városba, oda ahova ismerősök nem járnak, és akkor olyan lányoknak kéne téged körűlvenniük, akik semmit sem tudnak rólad, így 0-ról indulsz, és kitudod választani azokat a lányokat, akik a személyiséged miatt kedvelnek. Remélem segítettem :)
2018. febr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagyok szegény, de én még nem tapasztaltam, hogy a pénzem miatt közeledett volna valaki. Nem képzeled ezt bele?
2018. febr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

miért hajt szinte minden srác csak a szexre?

ez az általánosítás pont olyan idegesítő nektek, gondolom, mint amikor ti azzal jöttök, hogy jajj, azoknak a kváknak csak a pénz kell...

2018. febr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen nem te vagy gazdag hanem a szüleid.
2018. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Minden csavo hajt a szexre, szval bebuktad
2018. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#3as egyáltalán nem vezsem sértésnek az általánosítást mert teljesen jogos.
2018. febr. 20. 16:43
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
5# hát nem mindegyik, csak kb. 98-99% :D a maradék is nyilván akarja, csak nekik nem az az elsődleges.
2018. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
6# ja, de az sokkal kevésbé általános, hogy a nőknek a pénz kell. :)
2018. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#3 #6 ottvan a kérdésben hogy SZINTE minden. ami azt sugallja van kivlétel,tehát nem tekinthető áéltalánosításnak a kérdés. ;)
2018. febr. 20. 16:51
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván mindenkinek megvannak az alap elvárásai, gondolom senki sem szeretne olyannal összejönni, akinek egy vasa sincs és tartozásokban él. Lehet mondani, hogy a pénz és a külső nem számít, a belsőségek a fontosak. Lány vagyok, és teljes mértékben egyetértek azzal, hogy a belső a legfontosabb, de mindenki szeretne olyannal járni, aki jól néz ki, (senki sem szeretnék megsérteni), de senki sem keres magának csúnya párt. Ez igaz a fiúknál is, a legtöbb pasi a szép lányokra hajt, nem? Van aki még az átlagos csajokra is magasról tesz, mert kell neki a D-s kosár, a hosszú comb és az egyenes szőke haj. Hasonló a pénz is. Persze, vannak lányok, akik palotában akarnak élni és elvárás a mindennapi ajándék a párjuktól, ünnepek esetén pedig szinte szabály, hogy x millió alatti ajándékot nem fogad el. Vigye, aki megteheti...

Nem kell nekünk, hogy fürödj a pénzben vagy hogy a családod egy Mercivel járjon, de nem szeretnénk olyan emberekkel járni, akik tényleg, a szó legszorosabb értelmében le vannak égve (mármint anyagilag a legszorosabb értelmében :D), mert az a jövőnkre nézve nem túl pozitív. Persze ha eddig sz*rtak a fejedre, most meg 0-24-ben rajtad lógnak, az a pénzéhesség jele, nem ajánlott a barátzóna átlépése (márhogyha egyáltalán barátok vagytok).

Azzal pedig, hogy a férfiaknak csak a szex kell nem mindig tudok egyetérteni. Persze ebben is van valami, ez mindenkinek kell, de nem feltétlenül mindenki az alapján választ, hogy ki milyen az ágyban (vagy esetleg máshol abban a helyzetben...).

2018. febr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!