Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti járnátok ilyen lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Rólam annyit, hogy szeretem az állatokat, a nyugalmat, nem vagyok az a bulizós típus sem, nem járok el otthonról sehova. Suliba nem járok, mert abbahagytam, dolgozni nem dolgozok, csak itthon henyélek. Barátaim nincsenek, de nincs is rájuk szükségem. Eddig egy pasim volt, az is megcsalt kváknak fizetett, társkeresőkön ismerkedett, meg ilyenek. Már évek óta ismerkedem neten, de eddig semmi nem lett belőle. Külsőleg átlagos vagyok, 164 cm, 83-85 kg körül mozgok, egyszer felmentem majdnem 90-re, mert szednem kellett a risperdalt, ami elég erős idegnyugtató, szerencsére abba is hagytam. Sminkelni egyáltalán nem sminkelem magam, még életemben nem fogtam kezembe semmilyen szempillakihúzót vagy mit. :D Mi az, ami nem tetszik bennem? Kérdezhettek még rólam, nem akartam sokat írni magamról. Csak tudni akarom, mi a hiba bennem, amiért senki nem akar velem szóbaállni. 16L
2018. febr. 8. 06:28
 1/8 mcrgt2 ***** válasza:
75%
Pont az hogy abbahagytad a sulit dolgozni se dolgozol csak otthon helyélsz😂. Azért ezek elég pozitiv dolgok...se. Próbálj valamit változtatni az életeden és akkor lehet sikerül valakit magad mellé találni.
2018. febr. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Az nem normális, hogy valaki nem is tanul, nem is dolgozik, semmit sem csinál. Nekem ez kizáró ok.

Mi lesz így belőled?

Ha valamiért nem tudsz iskolába, közösségbe járni, akkor lehetnél magántanuló is, otthon is tanulhatnál.

Mindent meg lehet oldani.

2018. febr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kamu
2018. febr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
4-es, mi ebben a kamu? 3-as, voltam már magántanuló, de megbuktam, mert hülye vagyok mindenhez.
2018. febr. 8. 13:21
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem, de őszinte leszek az okoknál, ami hasznodra válhat, de rajtad áll. Vagy átgondolod, és megfontolod, amit írok (írunk), vagy egyből pirospacsi és éled tovább az életed, ahogy eddig is :)


Először is, az nem hozzáállás, hogy se suli (16 évesen?), se munka. Valamit csinálj, egy érettségit össze tudsz hozni, aztán okj, egyetem (addigra hátha megkedveled), vagy bármi.

Nincsenek barátaid? Oké, nem feltétlen rossz dolog, csak... Nincs kivel ide-oda menj. Volt ilyen barátnőm, odáig fajult, hogy mindig velem akart lenni. Ami nem lett volna baj, csak mint tapasztaltam, egy szakítás után az embernek a barátai vannak ott, őket nem szabad feladni.

Neten ismerkedsz évek óta, de semmi? Ezek szvsz komolyabb problémákat vetnek fel. Ezekre te tudod a választ, de ilyen az életben nincs, hogy évek óta társkeresőzöl lányként és sehol semmi. (??!)

Becsülöm őszinteséged, de szerintem a 164/80 egyszerűen nem átlagos. Nem fogok jelzőt írni, nem bántani akarlak - de ha már úgyis sok az időd, egy kis mozgás, egészséges életmód sokat lendíthetne.

Mellesleg egy 16 éves lánynak mire kellett erős idegnyugtató? Lehet ennek is köze van a dologhoz.

Egyáltalán nem smikelsz, ami a legtöbb fiú szerint jó pont - pontosan addig, míg egy valóban nem sminkelt, nem photoshoppal csinált nőt (kis túlzással) meg nem látnak (tapasztalat). Hidd el, alapozó, korrektor, szempillaspirál belefér, és sokat tud javítani. Ettől nem leszel mű, csak kiemeled a jó tulajdonságaidat. (Hajad milyen?)

(Érdekes lenne azon is elmélkedni, hogy a volt pasid milyen lehetett, ha helyetted fizetőshöz járt. Lehet, hogy rossz körökben keresed, akit keresel.)


Nos, remélem segítettem. Egy kicsit idősebb srác vagyok, ha gondolod, írj még magadról bármit, aztán meglátjuk mit tudok még mondani :)

2018. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ki van zárva, de amúgy is kamu a kérdés, legközelebb hitelesebben fogalmazz. :)
2018. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os, ebben mi a kamu, őszintén?
2018. febr. 8. 19:22
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
Az, hogy ennyire buta és értetlen ember nem létezhet...
2018. febr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!