Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? Miért csinálja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Miért csinálja?

Figyelt kérdés
Mar reg ota beszelgetunk es tobbszor tobb tortent koztunk es mar kozel voltunk ahoz hogy összejöjjünk de mikor nala voltam az exem hivott ( aki mindenhol levan tiltva csak hívo listáról nem volt de mar igen) es neki az egyik haverja azt mondta erre hogy biztos kavarok vele mikor nem es nem tudom mit csinaljak azota kicsut beszeltunk aztan mondta hogy neki ido kell hogy atgondolja es szerda ota nem beszelunk es akkor mondta. En most mit csinaljak? Arra gondoltam hogy holnap ra irok vagy hagyjam ? Valaki kerlek segitsen annyira tanacs talan vagyok es vegre tenyleg ott voltunk hogy osszejovunk erre meg ez lett...es tudom en rontottam el most es szeretnem hogy jo legyen.
2018. febr. 4. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem te rontottad el. Arról nem tehetsz, hogy a volt barátod még mindig nem lépett túl rajtad és még mindig hívogat. Ha nem ír nég egy-két nap múlva sem, írd le neki, hogy te sajnálod, ha félreértette a helyzetet, hiszen neked az exed mindenhonnan le van tiltva, mégis el tudott érni valahogy, de NEM kavartok. Semmi közöd már hozzá.

Ha pedig inkább a haverjának hisz, akkor egyébként is elég instabil lenne a kapcsolat. Már ott tartottatok, hogy majdnem összejöttetek, erre történik valami és még csak eszébe sem jut komolyan venni téged és hinni neked.

Szerintem írj neki, hátha meg tudjátok beszélni. Ha akkor sem hisz neked, akkor tényleg hagyd, mert később is lehet, ez lenne folyamatosan. Sok szerencsét! :)

2018. febr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem te rontottad el. Úgymond “rosszkor voltal rossz helyen”. A haverja meg mit kotnyeleskedik?? A ti kapcsolatotokba rohadtul nem kene beleszólnia. Nem ra tartozik. Az egyetlen, amit tehetsz, hogy elmagyarázod neki, hogy csak a véletlen műve, egyébként mindenhol tiltva volt az exed. De a csaj is picit butus - mar ne haragudj. Miert hiszi azt csak azért, mert az exed felhívott, hogy kavartok?? Ez kb olyan, hogy uristen, beszéltél egy masik lánnyal, ezek szerint vége! A lényeg, hogy nem te szúrtad el. Vagy magyarázd el vagy várd meg, míg “kiheveri” az ügyet.
2018. febr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem veletlenul de gondold azt, hogy te rontottad el? ugyanis nem csinaltal semmit, es ha egy ilyen dologert bocsanatot kersz, akkor tudni fogja, hogyan kell teged manipulalni. egyebkent meg ne vicceljunk mar, neki ennyi eleg? akkor nem kellesz neki elegge...
2018. febr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igaza van mindenkinek! Meg mondta ő is hogy nem adtam okot hogy ne bizzom bennem. Plusz az egyik lany baratja mondta hogy ne találkozón velem mert pletykat hallot de nem is ismer es egy mondatot nem beszelt velem csak feltekeny vagy en nem tudom..de mar az hogy masra hallgat. Akkor irjak ra probaljam meg es ha nem hajlando megbeszelni akar szemelyesen akkor hadjam? Nem gaz ha en irok ra? Es mit annyit hogy mizu aztan irjam le amit gondolok?
2018. febr. 4. 10:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Ird le neki, hogy te szerinted felreertettetek egymast es szeretned a helyzetet eloben is tisztazni, ha hajlando veled talalkozni. Ha meg inkabb meg sem hallgat, hanem a baratai eloiteleteire hagyatkoznik, akkor nyugodtan engedd el, akar nekivis mondd, hogy akkor nem is veszitettel vele sokat, mert a te szavad neki nem er semmit, pedig nem adtal ra okot, hogy ne higgyen neked. Ha komolyan tervezett veled, akkor ugyis megbeszelitek majd, ha meg nem kaphato az ertelmes beszelgetesre, akkor hagyd. De ne te legyel, ak nem tett meg minden tole telhetot. Te nyugodtan alszol majd este, o viszont tudni fogja, hogy elszalasztott valamit es kesobb mar banni fogja. Sok szerencset!

(Bocsi az ekezetek miatt, telorok irok!)

2018. febr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az volt hogy megkerdeztem hogy mivan es irtam hogy ez felre ertes volt es irta hogy meg gondolkozik es kerdeztem hogy majd ir erre irta hogy irok irok..En nem fogom keresni szerintem ezt hagynom kene mert most mit varjak meg ra? Egyaltalan tenyleg atgondolja? Meg amugy is ezen mit kell ennyit gondolkozni?
2018. febr. 7. 21:15

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!