Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szórakozik velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Van egy szép, gazdag lány akit sokan kedvelnek. Én viszont csak egy szegény senki vagyok. Már egy ideje oda szokott jönni hozzám beszélgetni és mintha kedves lenne velem. Ma viszont már meguntam és ezt mondtam neki: "Szálj már le rólam. Nem látod, hogy nincsen szükségem rád?" És aztán sírva elrohant. Mi értelme van az egésznek amit csinál?
2018. jan. 26. 23:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Rámírt az előbb. Én meg ezt írtam neki: "Menj már innen. Nincs szükségem ilyen gazdag r***ncok sajnálatára csak azért, mert csóró vagyok." Akkor ezzel teljesen elrontottam? Nem válaszolt rá semmit.
2018. jan. 27. 01:04
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Remélem hogy csak trolkodsz.

Ha nem menj és akaszd fel magad

2018. jan. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Kb. én érzem magam szarul a csaj helyében is.....

Meg is érdemled, hogy ezután jóideig ne keressen téged senki.


Pár hét mulva pedig te fogod kiírni azt a kérdést, hogy "Mi értelme az életemnek? Senki nem foglalkozik velem."

2018. jan. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Uramatyám, hogy lehet valaki ennyire b*lfasz?
2018. jan. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem unatkozik a kérdező :)
2018. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez csak egy trollodás...
2018. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!