Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szórakozik velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Van egy szép, gazdag lány akit sokan kedvelnek. Én viszont csak egy szegény senki vagyok. Már egy ideje oda szokott jönni hozzám beszélgetni és mintha kedves lenne velem. Ma viszont már meguntam és ezt mondtam neki: "Szálj már le rólam. Nem látod, hogy nincsen szükségem rád?" És aztán sírva elrohant. Mi értelme van az egésznek amit csinál?
2018. jan. 26. 23:43
1 2
 1/16 anonim válasza:

Lehet hogy bejössz neki, azért csinálja

De azért ilyet nem szokás mondani senkinek ez nagyon bunkó

2018. jan. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem jövök be neki. Ő gazdag, népszerű én meg egy senki vagyok.
2018. jan. 26. 23:52
 3/16 anonim ***** válasza:
Ebből az jött le, hogy ő kedves volt, te meg bunkó voltál vele. Ha szeretnél vele normális kapcsolatot, akkor beszélj vele, hogy fáradt voltál / egyéb dolog miatt kivoltál és azért voltál bunkó, de szeretnél jóban lenni vele.
2018. jan. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem akarok tőle semmit. Nem is lehetne köztünk semmi. Ő sokkal jobb nálam. Tudja ő is, hogy szegények vagyunk. Csak azt nem értem, hogy miért szórakozik velem.
2018. jan. 27. 00:00
 5/16 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen szerencsétlen
2018. jan. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2018. jan. 27. 00:09
 7/16 anonim ***** válasza:
Ne legyél életképtelen. Valószínűleg nem számít neki a pénzed, bejössz neki. Használd ki ezt a lehetőséget, kérj bocsánatot tőle, és tegyél meg mindent hogy megkapd, becsüld meg, lehet hogy máskor nem lesz ekkora szerencséd hogy ilyen lány érdeklődik irántad. (vagy ha nem akarod ezt, passzold át az elérhetőségét mert én legalább megbecsülném)
2018. jan. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
miért pont egy ilyen csóró jonne be neki? és ha mégis bejönnék neki. nem tudnám szinte sehova megihvni. ő drága helyekre jár, én meg sehova.
2018. jan. 27. 00:29
 9/16 anonim ***** válasza:

Te tényleg fogyatékos vagy? :)

Az előbb irta le, nem számit neki, majd ő kifizet, és nem muszáj elmenni éttermekbe stb, elég ha elmentek sétálni a parkban és leültök beszélgetni... De látszik, hogy sehogy nem fogod fel..

2018. jan. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor mindig csak sétálni mennénk?
2018. jan. 27. 01:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!