Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a sztereotípia?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sztereotípia?

Figyelt kérdés

Mindig vannak csendes lányok, hangos lányok kérdések. És minden egyes alkalommal az jön ki, hogy a hangadók azok felszínesek, buták, nem lehet velük értelmesen beszélgetni, stb. Míg a visszahúzódóbb típusnál, hogy ők rendesek, nekik van személyiségük, okosak, stb.

Egy olyan lány, aki magabiztos, miért nem lehet értelmes?

Hogy terjedt el ez a dolog itt a gyakorin/ az életben?



2018. jan. 25. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Értelmes ember ezt nem hiszi el.

Nagyon sok ilyen van sajnos a világon. A szürke kisegér kislányok azt hiszik magukról ők a rendes lányok.


A félénk, unalmas punci fiúk meg azt hogy ők a normális srácok és a lányok az "izomagyú" (másik kedvenc sztereotípiám, hiszen aki izmos az nyilván buta és aggresszív) gonosz bunkó fiúkra buknak.


Micsoda szörnyű világ.


Ne aggódj én nem így gondolom :)


20F

2018. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Az értelem növekedésével csökken az ego. A magabiztos és a hangadó két egymástól teljesen független dolog. Általában az idióta emberek a hangadók mindenhol (99%-ban), és a csendesebb emberek az értelmesebbek. Ez nem sztereotípia hanem szimplán tapasztalat.
2018. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akárki akármit mond, az egyes válaszolónak igaza van.

Én ugyan megtestesült bétahím vagyok, de ismerkedtem egyszer egy gyönyörű, de nagyon önbizalomhiányos és visszahúzódó lánnyal, egyszerűen képtelen volt normális emberi kommunikációra.

Neten ismerkedtünk, kérdeztem mindig a napjáról, mik a tervei a hétvégén, és egyszerűen mindig azt írta, hogy semmi, és valóban nem csinált semmit (nem, még tipikus otthonülős programot sem)

2018. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

erről még eddig nem hallottam, de van benne valami, persze mi mit jelent?? pl mikor a ribik elkezdenek visítva nevetni a suliba konkrétan a semmin, meg nincs egy értelmes megnyilvánulásuk, csak a pofa van meg, na ők tényleg buták és felszínesek

azonban van olyan csaj aki beszédes de nagyon normális, okos, értelmes szerintem ez az átlag lány típús és ez jól van így, én is ezt szeretem jobban

de amelyik üvölt egész nap mint a sakál azzal valami tényleg nincs rendben

2018. jan. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csupán arra céloztam, hogy nem ez a két véglet van. :D


Attól hogy valaki jól néz ki, és szeret középpontban lenni, van önbizalma még nem buta és bunkó. Lehet vele normálisan beszélgetni, megértő, okos, érett.


A másik "oldalra" is lehet ez igaz, azonban szerintem sokunknak volt dolga olyan szinten önbizalomhiányos, visszahúzódó emberrel, hogy fájt vele egyáltalán beszélgetni mert mindig csak panaszkodott, meg sajnálta magát.


Majd ha kiléptek a középiskolai közegből fogtok ilyenekkel találkozni, és meglátjátok könnyebb egy olyan ember aki valamilyen szinten "életre való" és nem állandóan vigasztalni, meg a földről felkaparni kell.


#1 voltam.

2018. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Krecc15 ***** válasza:
78%
Én személy szerint imádom azokat a lányokat akik magabiztosak és azért lehet velük beszélgetni is,na de azok akik társaságban csak ülnek és néznek a semmibe... Azok inkább menjenek el apácának.
2018. jan. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!