Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt iránta/irántuk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt iránta/irántuk?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú ( A ),aki november 15-én megszólított,akkor megtetszett, és azóta tetszik,de nagyon ritkán találkozunk. ( Azóta is csak kb. 3x láttam, eddig mindig beszéltünk pár szót, ő kezdeményezett) Ő 3 évvel idősebb. Viszont tegnap utánam volt órája és finoman szólva le se sz**t :)) Rám se nézett egyáltalán,mikor elmentem nem is köszönt,pedig ott mindenki köszön mindenkinek ( zeneiskolai óra egyébként ).


Pár napja volt egy kis konfliktus, amikor is az osztálytársam ( B ) kiírta egy facebook csoportba,hogy ,, Végetek lesz fa****pók " Barátnőm szépen kérte a srác haverját (C),hogy fejezzék ezt be, de csak folytatták, így én annyira felhúztam magam,hogy jól kiosztottam a C srácot.

Ezután rám írt B srác,hogy ,, Kérlek szépen mondd el,miért vagyunk gyerekesek " stb. írta,hogy nem szeretne veszekedni, és nem odahányta,hanem pl használta a kérlek szót stb.

Majd utána 3 és fél óráig beszélgettünk, többek között kérte,hogy mondjam el, miben kéne változnia.


Másnap ráírtam,mert szerdán nem akart elmondani valamit,hogy ,, ne sértsen meg " . Akkor elég csúnyán lekoptatott,mondván,hogy nem emlékszik már.


Tegnap szemeztünk párszor, de ez szerintem nem jelent semmit.

Viszont !

Tegnap szóltuk az osztályfőnökünknek a Facebookos dologról, mert barátnőm anyja teljesen kiakadt miatta.

Tudom,hogy most elindultunk egymás felé,még ha nagyon távolról is, és egyszerűen halálra rémít a gondolat,hogy ez hétfőn szertefoszlik,ugyanis rá fog jönni,hogy mi csináltuk neki a bajt. Egyszerűen nem akarom,hogy utáljon, mert annyira jó volt a tegnapi dolog... Pedig a srác nem az esetem,bunkó,lenéző ráadásul az exem haverja, akivel pont ezek miatt értek véget a dolgok.


Ugyanakkor amikor tegnap A betűjelű srác nem vett rólam tudomást,megint csak mellbevágó érzés volt,mintha fojtogatnának.


Mégis miért van ez?

Bocsi,ha kicsit zavaros az egész :D


2018. jan. 13. 22:08
 1/4 anonim válasza:
A leírt dolgokból egy faragatlan pasi. Nézd levegőnek és ha nem keres ne szaladj utána! Ne írj neki csak a sima semleges dolgok hogy csak köszönsz neki. Ha így nem veszi magát észre és nem keres vagy nem kérdezi meg mi a bajod akkor nem is érdekelted vagy csak játék vagy neki. Ezt tapasztalatból mondom!
2018. jan. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ja és elfelejtettem mondani hogy nekeresd ha ő nem teszi ezt bármilyrn nehéz is lesz. Egy nőért meg kell küzdeni és elnyerni nem behódolnia kell egy pasinak.... .
2018. jan. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van ! Tegnap egyébként rámírt amúgy B srác, elvileg azért ,hogy írjak vissza az exemnek :D

Kérdeztem,hogy csak ezért írt-e, azt válaszolta hogy akár beszélgethetünk is.

Aztán végülis beszélgettünk másfél órát ( nekem mennem kellett ).

Egyébként nem haragudott meg,amiért szóltunk a tanárnak, elmondása szerint egy ilyenért nem haragszik meg.

2018. jan. 17. 05:35
 4/4 anonim válasza:
Ez haladás kicsit szerintem hagyd hogy keresen téged és küzdjön hogy érezze kell az hogy egy nőt meghódítson mert akkor fog értékelni igazán. Mindig az kell az igazi pasiknak amit nehezen kapnak meg.
2018. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!