Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavaró ez a fiúknak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró ez a fiúknak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. 48 kg, 168 cm. Mindenkitől hallom hogy deszka vagyok, viszont utálom a hasamat. Tornázok, hasizmozok naponta 10 percet, egy éve már, és igen érződik az izom, de nem lapos a hasam. Reggel igen, de az első falat étel (legyen bármi) felpuffaszt.Amikor később érek haza úgy èrzem magam mint egy lufi. Ilyenkor a hasam kb 66 cm. Már nagyon elment az életkedvem, sírtam ma is. Gusztustalannak látom magam. Fiúk, titeket zavar ha egy lány vékony de a hasa nem olyan lapos mint egy instagram lánynak? Hanem olyan... természetes?

2017. dec. 31. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Miért zavarna?

Nem értem az ilyen lányokat. Valszeg sose fogom.

Te, igen te! Te TE vagy! Érted?

Te nem vagy egy instagram celeb. Nem vagy a legokosabb, a legszebb, a leghíresebb. De ha egyszer jön valaki aki beléd szeret, akkor annak TE és csakis TE!!! leszel a tökéletes.

És ahhoz hogy felfigyeljenek rád, nem az kell hogy te legyél a legszebb, legjobb. Kell egy jó kisugárzás.

Ha úgy viselkedsz mint egy zárkozótt, és magával/a világgal negatív ember, akkor aligha talál meg bárki is.

Ne mások határozzák meg hogy neked hogyan kellene kinézned. Te úgy nézel ki, ahogyan. Úgy viselkedsz, ahogyan. Pont ettől leszel te az, aki vagy. És pont ezért fog majd belédszeretni valaki.

Nem azért, mert úgy nézel ki, vagy viselkedsz mint xy. Hanem azért, mert úgy nézel ki és úgy viselkedsz ahogy TE akarsz. Mert ez TE vagy. A TE életed, és nem másé.

2017. dec. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Misike02 válasza:
engem nem zavar.
2017. dec. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2017. dec. 31. 17:34
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem zavarna, de az hogy ilyen önbizalomhiánya van kicsit kiakasztana, persze ez javítható dolog, és segítenék is neki és kiállnék mellette, hogy kigyógyuljon ebből, de ez első benyomásként nem vetné rá a legjobb fényt.


18/F

2017. dec. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Komolyan azt hiszed, hogy az Instagram lányoknak lapos a hasa? :D Vicc.
2017. dec. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 TR75 ***** válasza:

Teljes tévedésben vagy azzal kapcsolatban, hogy hogy néz ki egy hús-vér ember. Jó úton haladsz (előre?) a testképzavarban és egy esetleges evészavarban.

Szerintem nézz körül a való életben, ne az instás r!bancok között, és ne a manipulált és kamu fotók alapján próbáld meg saját magad összerakni.

Egyszerűen nincs identitásod és önbecsülésed. A fiúknak az lesz a bajuk veled, hogy "utálod a hasadat" és hogy "gusztustalannak látod magadat", nem az, hogy "nem lapos a hasad". Gondolom szelektálod a válaszokat (tetszeni fog, ha valaki azt mondja: "Nem zavaró" /mert ez azt jelenti, hogy "Igen, bizony puffadt vagy, de szerethető" - tehát igazolva látod magad/, nem fog tetszeni, ha azt: "Zavaró" /mert ez meg azt jelenti, hogy "Igen, bizony puffadt vagy, és nem szerethető" - és ismét csak igazolva látod magad/, és az meg ne ugasson, aki azt mondja: "Gond van a gondolkodásoddal, nagyon nem jó úton jársz" /mert annak meg semmi köze hozzá, hogy mit gondolsz magadról - ne kérdőjelezze meg senki a magadról alkotott képet/.

Igaz, én nem vagyok már fiú, de azért elmondom, a hús-vér nőket kedvelem (te még nagyjából kislány vagy), meglepő módon nem a lapos hast (vagy hasat, fene sem tudja), mert szerintem az nem nőies. Nem adom az ívet a lapos hasú nőknek sem, aki ilyesmi miatt elutasít egy nőt, az szerencsétlen. De az én ízlésem szerint legalább 8-10 kilogramm simán rádférne így látatlanban. De hát én én vagyok.

2017. dec. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 TR75 ***** válasza:
A zárójelekbe meg belebonyolódtam :S
2017. dec. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Az #1-es vagyok. Köszi a lepontozást...

Lehet ezt is nyugodtan. >:(

2017. dec. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem zavar, de a 10 perc semmi.
2017. dec. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
1. Kommentelő: likeoltam a hozzászólásodat, értékes.
2018. jan. 1. 01:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!