Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haveri tapi? Tobbi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haveri tapi? Tobbi lent

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es van egy haverom akit mar 5 eve ismerek kb annyira joba vagyunk mint a legjobb baratnommel.. eleinte a hugaval voltam joba de amint megismertem ot ez megfordult.. gyakran talalkozunk (heti 4x kb) .. nagyon imadom mindig megmasszirozz:) azonban tegnap tortent h masszirozott en elaludtam es annyit vettem eszre h nem a hatamat hanem a fenekemet masszirozza.. nem tudtam mire velni igy ugy tettem mintha meg aludnek (eloszor azthittem csak almodok) viszont tenyleg mar a hathoz hozza se ert ink csak a combom es a fenekem masszirozta.. volt h nem csak oda ert.. mikor “almomban” elfordultam oldalamra h hat mar aljon le befekudt mogen es hozzambujt.. felkeltem es ugy tett mintha semmi nem tortent vna.. nem tagadom jol esett mivel meg nemvolt baratom es vagyom az intimitasra es jobb tole mint egy buliban egy vadidegentol csak megsem tudtam mire velni.. szerintetek beszeljek errol vele? Vagy hagyjam es majd akk ha meg egyszer elofordul? Koszonom a valaszokat elore is (priviket is elfogadok)
2017. dec. 26. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Arra azért vigyázz, mert legközelebb, ha masszírozás közben elalszol, nehogy meg is dugjon:D
2017. dec. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azért a helyedben hanyagolnám az álomban tapizókat. Ezek az emberek átlagban elég betegek.
2017. dec. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi bajom a "haveri tapival", de azért az történjen a tudtommal, ne pedig kiszolgáltatott állapotban.
2017. dec. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Normál de ha masszázs közben ébren nem mer,nincs miről beszélni.

Én is szeretek masszírozni,van tapasztalatom a tinikkel,rájuk is fér a tapasztalatszerzés...

28f

2017. dec. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!