Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem nála?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon tetszik, de ő több lánynak is udvrol egyszerre (köztük nekem is.)

Adok mindegyik lányról egy személyleírást, ezek után meg tudnátok mondni, hogy mennyi esélyem lehet?


1.:Négyes tanuló, nagyon-nagyonn gyönörű, de folyamatosan idegesít másokat, főnökösködik.

2.:Igazi osztályelső.Fekete, rövid ahaja, nagyon ,,kerek" a feje (nem áll neki túl jól) emellett kicsit túlsúlyos is.

3.:Elég rossz tanuló, ellenben még tavaly együtt voltak a fiúval, rövid szőkés haj. Őt azért vettem bele, mert mostanában vele is elég sokat jppofizik az a fiú.

4.:Egy vékony, jótanuló, spotos mintadiáklányról van szó.Igazából őt tartom a legesélyesebbnek, csak vele az a baj, hogy szó szerint nincs egyénisége.1 éven keresztül gyúrt rá hogy úgy írjon mint én...Full ,,tömegruhába" jár..

És itt vagyok én: Ötös tanuló vagyko, bár van egy-két négyesem is, rövid barna hajm van emellett nem szeretek menőzni, a stúlosom kicsit darkos, de nem annyira. Nem vagyok zárkózott, szeretek ismerkedni. A fiúval elég jó kapcsolatban vagyok.

És itt van ő: Nem egy tipikus mintapasi.Nagyon jó a humorérzéke, szőkésbarna haja van, négyes-ötös tanuló, és focizik.Emellett a nem túl komoly, de nm is a leszarom stílusú lányok jönnek be neki.Nem szereti a hisztisz, királylányokat, meg a drámakirálynőkeet.



Válaszokat előre is köszi :)



2017. dec. 8. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudni hogy ki ő vagy te vagy a többiek ezek alapján bejön neki a rövid haj pont ugyanannyi esélyed van mint a többinek mivel leírás alapján egyformák vagytok kb szóval valszeg van kedvence csak épp nem fogja elárulni.

Jah és lehet hogy nem az a kedvence akivel sokat van mivel fiú vagyok pontosan tudom hogy aki nagyon tetszik azzal nehezebb beszélgetni mint azzal aki nem annyira.

2017. dec. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk többségét nem érdekli hogy hányas tanuló a lány.....
2017. dec. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsó válaszolónak, egy normális kapcsolatban nem számítanak az osztályzatok. Hidd el, hogy az intelligencia nem írásbeli dolgozatokban mérendő, hiszen ezek csak jegyek... És nem, ezt nem azért mondom, mert rossz tanuló lennék, csupán hülyeségnek tartom megemlíteni az iskolában elért eredményeinket. Az ember kizárólag magának tanul, rosszabb esetben a szüleinek is, de másra nem tartozik.
2017. dec. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy személyleírsokból nem jön le sok.. :/
2017. dec. 8. 20:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma szerelmet vallott nekem! :3
2017. dec. 13. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!