Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, ha egy lánynak sok az egy éjszakás kalandja?

Figyelt kérdés
16 éves koromba veszítettem el a szüzességemet és azóta az első alkalmat kivéve sose volt tartós kapcsolatom és különösen mióta egyetemen vagyok, több mint egy éve elég sok egyszeri kalandom volt. Ettől ribinek tartanátok? 19/l

2017. nov. 2. 13:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%
Én annak gondolnálak. :/
2017. nov. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
44%
amúgy r ibi szerintem az, aki más pasijával fekszik össze, vagy a saját pasija mellett mással is félredug. neked ez szerintem inkább önigazolás, hogy igenis jó csaj vagy... bár nem tudom, miért csinálod, lehet, csak élvezetből, de nem lenne jobb, ha lenne állandó partnered? nyilván szerelem nélkül nem jó egy kapcsolat, viszont valóban az is túlzás, ha mindig mással szexelsz...
2017. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
96%
Én nem. Viszont sok minden mást találgatnék, pl. hogy nem tudsz kötődni, vagy hogy szexszel próbálod gyógyítani a lelki bajaidat, ??? de az is lehet, hogy csak egy laza csaj vagy, akinek ez így jó. Inkább az a kérdés, hogy Te hogy érzed magad ezzel az életvitellel? Ha jól érzed magad, akkor király, ha nem, akkor lehet, hogy érdemes foglalkozni kicsit a kérdéssel. 44f
2017. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%
Nekem ez undorító. :(
2017. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%
Őszintén? Igen, ri..bancnak tartanálak. Ettől még lehetnél jófej meg normális más téren, de komoly kapcsolatot biztos nem akarnék veled.
2017. nov. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
18%
Hát jah ribi vagy, ez van. Ilyen lányokkal egyszeri jó nem pedig kapcsolat
2017. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Lennék a +1
2017. nov. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 NEVEM: Senki! válasza:
0%
Amúgy szerintem senkit nem érdekel. hogy te hol, kivel, miért!!! DE!!! Hogy nekem nem kellenél -- > (Akármennyire is vagy szép!!!) -- > se 1 éjszakára se . . . hát komolyra meg aztán végképp NEM!!! Gondolj csak bele!!! Csak ha egy mindennapi használati tárgyról van szó mint pl. egy kesztyű!!! < -- Neked melyik kéne??? < -- > Az amelyiket 1 - 2 ember felpróbált vagy az amelyikbe már egy fél város "dolgozott"??? A válasz senki számára sem kétséges!!! Ráadásul ha nem mondod el a köv. komoly kapcsolatodnak, hogy te ilyen "sűrűn ba**ott elvtársnő" voltál ő előtte és mentek az utcán rád meg mutogatnak!!! Ez undorító!!! Volt egy csodálatosan szép hölgy aki össze akart velem jönni és tényleg az örömtől repkedtem volna, hogy egy ilyen nő akar velem összejönni de sajnos nem tudtam attól elvonatkoztatni, hogy min. a fél baráti körömnek megvolt!!! Pedig ha valaki toleráns akkor én az vagyok de ezek szerint mégsem!!! < -- Ezen még én is meglepődtem!!! < -- > Saját ön - ön magamon!!! És akárki akármit mond sajnos vagy nem sajnos az ember ilyen!!! Úgyhogy csak vigyázz nehogy megfizess később ezért a sok egy éjszakás, pici örömökért!!! Szia: G
2017. nov. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szerintem kiraly vagy, ha nem versz at ezzel senkit (akinek mondjuk huseget fogadtal) akkor miert ne csinalhatnad? Ezt szeretem, amikor azt monfjak, h attol nem vagy r.. banc, ha nem adod mindenkinek konnyen magad, meg azert van tartasod. Egyreszt te se adtad mindenkinek magad, csak akivel ugy erezted most lenne kedved. Masreszt amirol beszelunk, az epp h elvi dolog, magyarul fekete/feher, tehat nehogy mar attol ne legyen r.. anc valaki, h megvalogatja, h o csak egy bizonyos kinezetu fiukkal, vagy csak ugy mindenkivel nem, de 200 millioert mar egyebkent tudjuk h megtenne. Tehat tartsa magat olyan elvekhez, h mondjuk egy eletre egy partner, most az aki ugyanugy lefekudt azert 3-4 emberrel, de elmagyarazza, h hat o csak azert mert oket kulonlegesnek is tartotta, akkor az max izlesbeli kulonbseg koztetek, azt ne adja mar elo, h o emberileg tobb, jobb, erkolcsosebb. Szep dolgok az elvek, csak akkor tartsuk is be es ne csak pozoljunk vele, az a sorozatmonogamia amit manapsag csinalnak a parok, semmivel se all kozelebb, ahhoz a szigoru elvi mukodeshez, mint ez, de ugyanakkor szivesen festik le ugy. Amugy azt amit reges regen csinaltak, egy eleg beszukult, mondhatni sivar elethez vezrtetf, en megertem, ha nem ezt valasztja az ember
2018. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!