Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, ha egy lánynak sok az egy éjszakás kalandja?

Figyelt kérdés
16 éves koromba veszítettem el a szüzességemet és azóta az első alkalmat kivéve sose volt tartós kapcsolatom és különösen mióta egyetemen vagyok, több mint egy éve elég sok egyszeri kalandom volt. Ettől ribinek tartanátok? 19/l

2017. nov. 2. 13:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Ja
2017. nov. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
18%
Nem
2017. nov. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Csak akkor tartanálak ribinek, ha velem nem feüdnél le.
2017. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
Hát szerintem léjünk túl a buta sztereotípiákon és legyünk már 21. Századiak.Nem,nem vagy ribi,mint ahogy Pistike sem macsó amirt 54 nőt megdugott,mindkét nem egyenlő,ha nem anyagiakért tetted,illetve nem érdekből,hanem évezetből,akkor egészséges ember vagy,nem ribi...
2017. nov. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem pár ilyen kaland még belefér, de ha tényleg olyan sok, minden héten más pasi ágyába bújsz az már tényleg túlzás, egyetemen is. De ha neked ez esik jól, nem ítélhetünk el téged, csak nehogy az legyen, hogy majd ha szeretnél rendes kapcsolatot valakivel, az a valaki nem tud komolyan venni a sok kalandod miatt
2017. nov. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Egy no akinek van tartasa, nem adja magat mindenkinek konnyen h bele hatoljanak
2017. nov. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

de ha valak 54 nőt megdug az mindennek mondható csak jó dolognak nem, mert ezek szerint a fickó olyan szar az ágyban hogy folyton új nőt kellett keresnie akinek még nem mutatta be "zseniális tudását"....

A nemek egyenlőek de ettől független ami nem egészséges az nem egészséges szóval igen meggondolnám kétszer is magam hogy szóba akarok e egyáltalán állni veled, mert szép lány akadna bőven még és valószínűleg erkölccsel is akad valahol akkor meg minek álljak le egy olyannal mint te ha van sokkal jobb..

Senki se tervez veled hosszú távra, lehet nem véletlen...

18f

2017. nov. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindenesetre ne reklamozd, mar ha komoly kapcsolatot akarsz egyszer majd valakivel.

Ha azt akarod a masik tudtara adni hogy probalkozzon nyugodtan konnyen kaphato vagy, akkor persze csak mondjad.

2017. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
mi az az elég sok? úgy sacc per kábé. amúgy nyilván nem egy szimpatikus dolog, ha mindenkinek szétteszed a lábád...félreértés ne essék, ugyanígy szerintem egy pasinak se érdem minden második csajt megdugni. én is megdughatnám magam mindenkivel, mert nincs önbizalmam, de a sok alkalmi kalandtól talán - amire lenne bőven lehetőségem - tudnék szerezni, de én úgy vagyok vele, hogy annyi tartásom azért legyen már, hogy megválogatom, hogy kivel fekszek össze...nem azt mondom, hogy teljes önmegtartóztatásban kell élni, de azért, mint mindenben, ebben is ismerni kell a mértéket. és én büszke vagyok rá, hogy 19 évesen még csak két pasival volt úgy komolyabb dolgom, mert őket tényleg különlegesnek tartottam.
2017. nov. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

lábad

megdughathatnám

elírtam, előző voltam.

2017. nov. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!