Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek 3-5 év korkülön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek 3-5 év korkülönbség sok?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ezt mert sok lányt látok 15-16 évest akik 20 éves fiúkkal vannak együtt. Én is 20 vagyok és nem tudom nekem olyan fura ez mármint nem azt mondom hogy rossz dolog vagy valami de a lányoknak tényleg elfogadható egy 4-5 éves korkülönbség? (és most itt nem arra értem hogy "nem a kor számít hanem az értelmiségi szint") hanem úgy tényleg konkrétan az évek, a korkülönbség. Vagy ez csak nekem fura? vagy ez teljesen normális dolog? Tényleg tetszenek nekik az idősebb pasik? mondjuk a mai lányok már nem is néznek ki 15 évesnek hanem minimum 17-19-nek annyit sminkelnek meg érnek hamar. (akinek nem inge...)

2017. nov. 2. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az 5 év korkülönbség a max ami még belefér, de azt még simán el tudom képzelni, nem árt ha egy kicsit érettebb, tapasztaltabb már a pasi (már amennyire 20-23 évesen azok egyáltalán). Mondjuk én már 18 vagyok, de azért hátha érdekel a véleményem. Velem amúgy a fordítottja van, smink ide vagy oda, sokszor 15nek szoktak nézni
2017. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez így szokott lenni :) a fiatalabbak idősebbnek akarnak nézni az idősebbek meg fiatalabbnak :D
2017. nov. 2. 11:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Agyilag mindketten egy 16 éves értelmi szintjén állnak.
2017. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, hogy sok-e, hogy hány éves a lány. 15 éves és 20 éves között lehet sok, 20 és 25 között már nem. Lehet érdekből van vele, lehet szerelemből, kívülről ezt mi nem tudhatjuk, és nincs is közünk hozzá. Nekem személy szerint egyébként nem sok, köztem és a párom között több, mint 5 év van, és jól megvagyunk már egy ideje. Hozzá kell tennem, hogy azért nem 15 vagyok, akkor sok lett volna. Van olyan közeli barátnőm, aki 15 volt még (bár már jóval közelebb a 16-hoz), amikor összejött a 9 évvel idősebb párjával, azóta felnőtt ő is (papíron), és még mindig boldogok. Szóval nem a koron múlik, ha megvan az összhang, de a legtöbb mai 14-15 éves kétlem, hogy az összhang miatt van az idősebb barátjával..
2017. nov. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!