Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Második talalkozasnal se lesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második talalkozasnal se lesz baj?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam legelőször egy fiúval ,nagyon szimpatikus srác tökre önmagam tudtam mellette lenni viszont mindig félek hogy nem lesz közöttünk téma..és tök rossz,így ebbe belegondolni.

Beszéltünk,nagyon ritkán volt csend közöttünk,viszont ma megint találkozunk.

Elmegyünk valahova beülünk,de kicsit rosszul érzem magam hogy ő hív meg meg stb..nem tudom miért,meg félek hogy nem fogunk tudni miről beszélni stb..kicsit izgulok emiatt

Mit tanacsoltok?


2017. nov. 1. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne félj, ha passzoltok 20 év után is les téma, ha nem akkor meg nem vagytok egymásnak valóak.
2017. nov. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!