Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság lenne exemtől visszak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság lenne exemtől visszakérni a pénzem?

Figyelt kérdés

Amikor együtt voltunk én adtam neki 15-20 ezret hogy tudjon enni, tudjon bérletet venni vagy jegyet,stb... Összesen kb ennyit adtam neki de nem egyszerre.Múltkor úgy is rámírt hogy kibéküljünk és én most letiltottam mert nem szeretnék többet beszélni vele, de ugyanakkor gondolkodom rajta hogy visszakérjem a pénzem mert elég sok összegről van szó amit magamra is költhettem volna.Azt a pénzt amit odaadtam neki azt a ballagási pénzemből adtam oda.

Én 16/L vagyok ő pedig 26/F.


2017. nov. 1. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

26 éves fejjel lehúzott egy gyereklányt pénzzel? Egy 26 évesnek miért nincs pénze jegyre? Miféle naplopóval álltál össze?

Hogy válaszoljak: attól függ, hogy adtad. Ha kölcsönként, ami majd megad, kérd, de ha csak úgy szerelemből, akkor most nem igazán jogos visszakérni. Megteheted, de nem fogja visszaadni valószínűleg. Főleg mert gondolom, azóta is naplopó főállásban.

2017. nov. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi kis naiv, buta liba van, istenem:D Ő kellett volna kölcsön adjon neked, aki dolgozik (ha dolgozik egyáltalán), és nem fordítva. Ha kölcsönben adtad, akkor megpróbálhatod visszakérni, de kétlem, hogy bármilyen kis esélye is lenne, hogy visszakapd a pénzed.
2017. nov. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor én még 14 éves voltam és ő pedig 24.

Nem dolgozott és pesten volt, de amúgy meg vidéki és a szülei tartották el, hetente hoztak fel neki 1000 vagy 1500 ft-ot hogy vegyen magának kaját és a szülei főztek rá, a fiúnak még buszjegyre sem volt pénze így mikor találkoztunk és elmentünk valahová azt gyalog tettük meg.Jó szándékból odadtam neki de mondta hogy majd visszaadja aztán idővel lett munkája nagy nehezen de nem volt ott egy hónapot és kilépett.Azt mondta hogy majd ha lesz fizetése akkor egyből kifizeti nekem, de ahogy várta a fizetését már mindenen gondolkozott hogy mire költse, aztán megkapta és el is költötte másra.

Aztán mióta szakítottunk azóta már kiment külfödre dolgozni ott szedett össze némi pénzt is majd visszajött magyarországra természetesen vidékre.Azóta ott van.Azt tudom hogy engem még mindig szeret, így gondolom ebből nem lenne balhé...

2017. nov. 1. 09:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy 24 éves egy 14 éves kislánnyal? A párod egy beteg ember, amit csinált, az büntetendő. Remélem, tudod.


Amúgy meg két év elteltével már mindegy a pénzednek.

Ha anyuciékon tujázott akkor is, meg most is, akkor úgyse ad neked 20ezer forintot, csak azért meg ne kérd vissza, mert szeret, és talán ki tudnád belőle verni. Legyen tartásod, koptasd le.

2017. nov. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 nem igaz, nem büntetendő! Ugyanis a lany akkor mar volt 14, csak akkor lett volna baj, ha meg nincs annyi.


DE szerintem is volt valami sunyisag ebben az egészben... arról nem is beszélve, hogy 24 évesen összejött egy 14 eves lánnyal... Egy 24 eves fiu mar az eljegyzésen töri a fejet vagy mar házas, plusz dolgozik, egy 14 eves “kislány” meg meg csak most kezdi a gimit...


Meg 24-26 évesen miert is nem volt pénze? Dolgozott vagy nem? Igaz, en nem latom a teljes hátteret, de igy elolvasva fura ez az egész...


Nézd, en mondom: nem latom a teljes hátteret, nem voltam ott, nem tudhatom, hogy milyen a srác igazából, de nekem nagyon ugy tűnik, hogy csak a pénzed kellett neki...


Vissza semmiképp ne fogadd, pénzedet meg sztem ne kerd vissza. Mi van ha begurul es megut? Mi van, ha mikor talalkoztok, bead neked valami maszlagot es visszafogadod? En nem kockaztatnek. De persze te döntesz, ha tudod, hogy meg tudod védeni magad ha ugy esik lelkileg es fizikailag is, akkor kerd vissza.

2017. nov. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De szánalom vagy...
2017. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!