Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos? 😶...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos? 😶 Szöveg lejjebb

Figyelt kérdés

A barátom (mostanra volt barátom) másfél órára lakik tőlem és na.. Cukikák voltunk meg minden együtt voltunk pár honapig és az utolso időkben nem beszéltünk.. egyáltalán.. hetekig.. és egy ismerősöm akineknezt elmondtam ráírt, hogy van e barátnője.. a volt barátom nemtudja hogy ismerem a gyereket.. (a barátom legyen pl Krisztián aki meg ráírt az meg Gyuszi.. nem ez a nevük de így könnyebb) so Gyuszi ráírt Krisztiànra hogy van e baràtnője.. és Kriszzián azt mondta nincs.. és ezt elmondta nekem Gyuszi aztán még kérdezgetett pár dolgot Krisztiántól pl hogy mennyi ideje.. Krisztián azt mondta 3 honapja.. mikor ezt megláttam nyilván elsirtam magam.. ez volt kb 1 honapja.. de én azóta azon gondolkozok h miért csinálta ezt.. rákérdeztem Krisztiánnál hogy ez mi, annyit mondott csak hogy "a tàvolsàg" meg hogy "tudod hogy nem tudok szakitani".. sajnálnom kellett volna??

Most őszintén🙁 a válaszokat előre köszönöm😔❤

15/L

És

16/F



2017. okt. 31. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit kéne ezen sajnálni? Igazából mindketten hibásak vagytok, de valószínű a gyerek nem is vette komolyan ezt a "kapcsolatot". Találsz jobbat majd remélem...ne bánkódj egy ilyen barom miatt.
2017. okt. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nehogymár sajnáld, ahhoz is gyökér hogy szakítson, és inkább nemír? Szégyen a tag
2017. okt. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem is értem, hogy miért lepődtél meg. Leírod, hogy egyáltalán nem beszéltetek egymással. Akkor miből gondoltad, hogy ti egy pár vagytok???
2017. okt. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy ti találkoztatok egyáltalán?
2017. okt. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4

Próbáltam vele beszélni meg talit szervezni de 2 mondat után lerázott.. ez ment hetekig aztán azért nem beszéltünk mert kiváncsi voltam ír e magátol.. de nem


#5

Igen többször is..🙁

2017. okt. 31. 10:49
 6/6 A kérdező kommentje:

Elirtam 😅

Elsőt szántam a #3asnak

Màsodikat meg a #4esnek xd

Sry

2017. okt. 31. 11:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!