Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Benne vagyok egy olyan helyzetben,ahol most nem tudom mit kéne csinálnom.Van egy párkapcsolatom,több mint 3 hónapos és minden rendben is megy köztünk. Oké,ez szép és jó,de ekkor jön be a képbe a tesóm. A kistesómnak is bejön ez a srác,nevezzük el x-nek,és amióta összejöttem vele,folyton Cs.szeget. X-et edzésről ismerjük és mivel az edző az apánk ezért mindig akkor megyünk el miután a legutolsó ott tartózkodó ember elment. Mivel ugye x-el egy párt alkotunk és szeretjük egymást,ezért sokszor van olyan hogy megvárjuk hogy szinte mindenki elhagyja az edzőtelepet és akkor privátban romantikázunk. Vagyis csak romantikáznánk,ugyanis ha ki akarunk menni a partra akkor a tesóm full meg van sértődve,vagy ki van akadva. Ha ott maradunk vele akkor meg amiatt problémázik hogy miért kell előtte csókolóznunk,vagy piszkál engem vagy x-et,vagy akkor jut eszébe 800 kérdést feltenni amikor látja hogy jól érezzük magunkat egymással és nincs szükségünk egy harmadik személyre. Volt hogy tényleg normális hangnemben azt mondtuk neki hogy bocsi de tudjuk hogy ezt nem szeretnéd látni,mi pedig szeretnénk kettesben lenni egy kicsit,nem tudnál kimenni csak most pár percre? Ő pedig puffogott,aztán eljátszotta a hattyú halálát és kivonult a partra ahol 6 fok sem volt! Mindezt úgy,hogy nyugodtan mehetett volna a másik irányba,ahol fűtés is van,kanapé is van,kényelmes szóval nem is panaszkodhat...majd mindezek után visszacsörtetett hozzánk,közölte hogy ha nem akarnánk hogy megfázzon akkor maradhatna velünk,plusz kijelentette hogy ha megfázik akkor majd megy apuhoz hogy miattunk fagyott meg.A párom csak annyit mondott nekem hogy nagyon gyerek még a tesóm,majd kivitt neki egy pulcsit,hogyha tényleg ennyire nem normális akkor ücsörögjön úgy kint hogy nem fagy meg. Csakhogy a tesóm már nem volt ott,mert a hátsó ajtón visszajött a házba. Persze úgy voltunk vele,hogy okos húzás és nevettünk egyet hogy b.sszus miért ne jött volna vissza a hátsó ajtón. És akkor,hirtelen bevágtatott a tesóm,leült mellénk.elkezdett pofákat vágni,mi meg azt sem tudtuk mit gondoljunk,hiszen szépen kértük meg hogy most hagyjon minket kettesben. Ezenfelül otthon is folyton azt tálalja ki hogy mi miket csinálunk és miért előtte.Többször beszéltünk vele és elmondtuk neki hogy ez nekünk nagyon rosszul esik,és hogy nagyon rossz hogy 3 hónapja csak a nyafogását hallgatjuk és normálisan hozzá sem lehet szólni. Úgy gondoltuk hogy idővel elfogadja de csak rosszabb és rosszabb. Nekem otthon az egész család előtt utalgat hogy el fogok hízni és akkor majd úgysem kellek x-nek,ha meg megemlítem hogy ez sz.rul esik akkor meg én vagyok a szerencsétlen,és honnan szedem ezt,ő ilyet nem is mondott. Mostmár nagyon idegesít ez az egész szitu,és úgy érzem hogy az egész arra megy hogy tönkremenjen a kapcsolatom ,lassan ott vagyok hogy még egy ilyen húzás és elküldöm az életbe. Mit csináljak vele szerintetek?

2017. okt. 31. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves a testvéred? Mert 12 éves nem nagyon csinál ilyet, mert tudja, hogy ez rossz. Nagyobb nem nagyon foglalkozik veletek, kisebb meg szerelmes lenne egy x idős srácba!?
2017. okt. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg a szüleidnek (miközben a barátod is ottvan veled) hogy ez zavar titeket és beszéljenek a húgoddal. Vagy menj el te a fiúhoz.
2017. okt. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát már mondtam a szüleimnek hogy lehet hogy nekik is beszélniük kéne a tesómmal,de semmi reakció nem volt. Most 11 éves.

Barátommal meg a város két felén lakunk szóval hosszadalmas szervezést igényel 1-1 külön találkozó,de már dolgozunk rajta

2017. okt. 31. 12:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenesetre sok szerencsét!☺
2017. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem a barátod lehet a legnagyobb hatással rá:))
2017. nov. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!