Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit kéne csinálnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Egy fiú már 3 éve tetszik, mondták sokan hogy szerintük én is neki....jo ez eddig jo is, csak mivel nagyon messze lakunk egymástól, élőben elég ritkán tudunk találkozni...így sok csetelés volt már, és jól elbeszélgettünk.

Viszont...😞nyár óta valahogy...valami más lett. Csak én írtam rá mindig, olyankor válaszolt, meg stb, de én nem akartam nyomulós lenni, ezért úgy döntöttem megvárom, hogy ő írjon. Na várhatok.... Kb 5 hónapja nem beszéltünk...

Moat azon gondolkozok, hogy írjak neki valamit, hogy mi újság/hasonlók, vagy hagyjam, és engedjem el?

Mindketten visszahúzódóbbak vagyunk(bár ez a beszélgetéseinkből nem derülne ki)

17 évesek mindketten



2017. febr. 4. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, szerintem írj neki
2017. febr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írhatsz neki, de 5 hónapja nem írt, ennek valószínűleg annyi, nem nagyon erdekled már.
2017. febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy levitte a srác ujjait a körfűrész és ezért nem tud írni
2017. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!