Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek a szőke, kékszemű fiúk?

Figyelt kérdés
Mert sztem nem szerelmes belém senki. Csak nemtom hogy mi a baj velem. Pedig kitűnő tanuló vagyok meg minden. Fogok válaszolni ha írtok, és köszi a válaszokat.

#12vagyok
2017. okt. 30. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még nem elég érettek a legtöbben a korosztályodból, hogy ezzel foglalkozzanak. Én sem voltam szerelmes 12 évesen. Egyébként semmi bajom az ilyen fiúkkal csak jóval idősebb vagyok nálad.
2017. okt. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. okt. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Barátom is szöke, kék szemű. Miből gondolod hogy nem tetszel senkinek?
2017. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem minden az hogy valakinek szőke haja meg kék szeme van, abból is vannak helyesebb meg csúnyább változatok...
2017. okt. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az ötössel, a helyesség nem a haj- vagy szemszínen múlik.

Kérdező, te még sose hallottad azt a kifejezést, hogy "szőke herceg fehér lovon"? Szerinted abban tök véletlenül szőke a herceg? :D

Amúgy nekem pont a sötétebb hajú pasik jönnek be nagy általánosságban, de van, akinek meg a szőkék inkább. Bár mondjuk pont most nemrég tetszett egy fiú, azóta már nem tetszik, de neki pont ilyen világosabb szőke, dús haja volt, az a "de jó lenne beletúrni" típus :D Szóval azért nem CSAK a sötét hajra bukom. Ja és nem azért ábrándultam ki belőle, mert rájöttem, hogy szőke a haja. :D

2017. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem :)


De apa pl. 10+ évig boldog házasságban élt anyával, egyik ismerős is már évek óta párkapcsolatban van (szőke-kék szemű), szóval nyugi ;)

2017. okt. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi kindenkinek a válaszokat! Az ötösnek én is igazat adok. Csak nem tudom hogy én melyikhez tartozom!😂😂 A csúyyákhoz vagy a jóképűekhez!
2017. nov. 3. 10:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is szőke kék szemű vagyok, hosszabb hajjal, Kurt Cobain szerü arcberendezéssel. :)
2019. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!