Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alexaandra kérdése:

Szakítsak vagy ne?

Figyelt kérdés
Szóval a barátommal már egy huzamosabb ideje együtt vagyunk. A kapcsolatunk sok nehézséget leküzdött. De most úgy érzem háttérbe vagyok szorítva. Nyár eleje óta a barátom jóba lett egy párral egy ideig én is kedveltem őket, de ez mostanság megváltozott. Úgy érzem mintha el akarnák venni tőlem, és így nem is törődik szinte velem. A pár lány tagjára is felfigyeltem, hogy nem közömbös számára az én barátom. Ami engem nagyon zavar, hogy velük kell egy társaságban lenni miközben ő tisztában van azzal, hogy én nem szeretem a társaságukat. Csak az ő kedvéért próbálok velük úgy ahogy jó fej lenni. De úgy érzem ha ez így megy tovább lépnem kell valamit. Próbáltam már neki szólni vagy figyelmeztetni, hogy én hogy állok ezzel a dologgal de mintha nem érdekelné őt ez a dolog. Szóval szerintetek mit tegyek?
2017. okt. 25. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szóltál neki,s különösebben nem érdekli az,hogy neked kellemetlen a dolog. Konkrétan nem érdekled őt. Próbáld meg mégegyszer megbeszélni vele,ha akkor se hajlandó változtatni valamit,akkor sajnos tényleg el kell gondolkozz a szakításon.
2017. okt. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!