Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában a kamasz fiúknál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában a kamasz fiúknál divat melegnek lenni? Vagy lehet, hogy az öcsém tényleg az?

Figyelt kérdés
Voltam már a sulijába és tudom, hogy mi megy ott. Konkrétan cicagatyás fiúk, egymást puszilgatják, nyakukat kiszívják, egymás ölébe ülnek. Az öcsémet is láttam már így, sőt 14 évesen csókolózott a legjobb barátjával, amit próbáltam elfelejteni, és arra fogni, hogy csak kíváncsiak. Viszont a múltkori dolgot nem tudom kiverni a fejemből. Már nem lakok otthon, anyámék meg elutaztak, biztos azt hitték senki nem látja őket. De mikor haza értem a kanapén aludtak, egymást ölelve, póló nélkül. Nem tudom, mit csináltak, de féltem őt. Lehet, hogy ez csak valami kamasz hóbort, aztán majd kinövi? Most 17 éves.
2017. okt. 25. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
B*zi a testvéred. :)
2017. okt. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Én ezt azért nem nevezném kamasz hóbortnak, nagyon csírázik már a búza:D
2017. okt. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Most már csak azt kéne kiderítened, hogy ő az aki ledobja, vagy aki felveszi a szappant. Az első talán kicsivel jobb, de az se túl biztató. :D
2017. okt. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, legyél troll! Kérlek, legyél troll! Kérlek, legyél troll! Kérlek, legyél troll! KÉRLEK, LEGYÉL TROLL!
2017. okt. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Ha eltántorítani nem is tudod már, legalább mondd neki, hogy legyen Ő a fiú a kapcsolataiban.
2017. okt. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélgess a tesóddal. De ne akard megváltoztatni.
2017. okt. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11%
Hu bszki... jó suli lehet, köszönjük liberalizmus.
2017. okt. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Divat bizony.

Meg a kajákban, ivóvízben levő ösztrogénbomba is besegít.

2017. okt. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!