Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti hogyan fogadnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan fogadnátok egy ilyen gesztust vagy hogyan csinálnátok?

Figyelt kérdés

Hétvégén születésnapja lesz egy lánynak aki tetszik. Arra gondoltam hogy egyik délelőtt elmennék a sulijába aztán a portással megbeszélném, hogy adjon át egy szál rózsát plusz egy csokit vagy csak a rózsa esetleg egy üdvözlő kártya néhány sorral persze a névtelenségem megőrzése mellett.

Azért gondolom hogy jobb ott hagyni, nem akarom se házhoz, se megvárni a suli után hogy követem vagy ilyesmi. Meg így az osztály társai előtt sem lenne kellemetlen, hogy tőlem kapta. Hanem valakitől.

Hogy miért nem személyesen, annak bizonyos okai vannak. De bizonyítani akarok.


2017. okt. 24. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinten ez egy nagyon aranyos és kedves ötlet :) Én biztos örülnék, még ha nem is tudnám ki volt az. És nagyon kíváncsi lennék ki küldte.
2017. okt. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülnék neki, ha velem történne ilyen. Nagyon romantikus :)
2017. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg cuki meg minden, de szerintem nem árt idővel felfedned magad, mert bárki mondhatja így neki, hogy ő küldte vagy nemtom:D
2017. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Persze még aznap felfedem, hogy én voltam, csak tartottam, hogy az ötlet nem jó.
2017. okt. 24. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aznap mond meg hanem inkább 1-2 nap múlva.
2017. okt. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon örülnék neki, ha velem tennék ezt.😊 És az utolsó válaszadóval ellentétben én azt mondom, hogy aznap este chatelj vele, és kérdezz rá, hogy történt-e vele valami fura vagy érdekes a suliban. Aztán már adni fogja a pillanat. 😊😉
2017. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Holnap lesz a nagy nap. Igazából arra számítottam, hogy sok negatív kommentárt kapok ezért, de meglepődtem. Azt hittem hogy hülyeségnek fogják tartani ezt az egészet és hogy nem személyesen oldom meg. Köszi még egyszer. :)
2017. okt. 26. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!