Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha 15 évesen nem vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pingvin1234567890123 kérdése:

Ciki ha 15 évesen nem vagyok szuz? Többi lent van.

Figyelt kérdés
Van baratom mar fel eeve elotte is ismertuk egymast kb 1 ev par honapja es kb minden ugyanugy volt mintha jarnank csak nem mondtuk ki. O most 18 eves es egyetemen tanul. Ritkan latjuk egymast mert o Pesti en pedig Pecsi vagyok. Jon a jovo heten es azt mondta hogy szeretne lefekudni velem. Mar pettingeltunk szoval oral es kez volt. En is szeretnem . Teljesen megbizunk egymasban. Es mondhatjatok hogy csak meg akar dugni es ennyi. Tobb mint 1.5 evet sztem nem vart volna. Nagyon joban van az en szuleimmel es en is az anyukajaval es tesojava apukajaval nem mert o nem szeret engem , elegge szigoru a fiaval szemben. Szoval csak a ti velemenyeteket szeretnem kikerni ezzel kapcsolatban. (tudom rengeteg ilyen kerdes van es utana is neztem de szamomra nem volt eleg)
2017. okt. 24. 06:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsanat a helyesirasi hibakert csak siettem 😐
2017. okt. 24. 06:45
 2/10 anonim válasza:
42%
Szerintem ez így tök oké.:)
2017. okt. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Te cikinek érzed?
2017. okt. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon korai, sőt, az orál egyenesen undorító. De ha téged nem zavar, akkor csináld. Nem fog a kapcsolat sokáig tartani. Sőt, a szülőknek is rossz véleménye lesz rólad.
2017. okt. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy gobdolod.


Ha úgy érzed, hogy neked ez jó, akkor hajrá.


Gondolom úgysem akarod közszemlére kitenni, hogy "nem vagyok szűz!", a barátoddal meg kitart a kapcsolatod még egy ideig.


Akkor miért aggódsz?


Amiről senki nem tud, az alapból nem lehet ciki.


Ha azt akarod, hogy mindenki tudja... Na az ciki.

Ha úgy érzed, hogy ciki... Akkor talán nem kellene.

De ha jól esik és olyan a kapcsolat, akkor hajrá.

2017. okt. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Mi az, hogy 15 évesen nem vagy szűz? Ha még nem feküdtél le vele, akkor az vagy.
2017. okt. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fél év után egyáltalán nem az.


Viszont ha szerinted gáz és nem igazán szeretnéd, vagy úgy érzed, hogy a barátodnak akarsz megfelelni, akkor az lesz. Mert úgy esélyes, hogy meg fogod bánni.

Szerintem elég ciki, ha valami ilyesmin kell bánkódnia az embernek 15 évesen.ö


De ha tényleg megbízol benne és teljesen készen állsz erre, akkor hajrá.


Kezdjetek megint pettingel és majd akkor meglátod, hogy vinnéd-e tovább.


A lényeg az, hogy te jól érezd magad közben és utána is. Nem nás dönti el, hogy mennyire állsz készen a szexre, hanem te döntöd el magadnak és innentől kezdve teljesen mindegy, hogy ez ki szerint ciki.

A lényeg az, hogy szerinted ne legyen az.

2017. okt. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Mert te nyilván tudod, hogy várt rád igaz? Nem magamból indulok ki, de sose tudhatod, hogy ő közben Pesten nem dugogat más csajokat és persze azt mondja neked, hogy hát őőőő nagyon várt rád mindig. Nagy a távolság és nekem elhiheted, hogy jó eséllyel ő bizony megdug mást is, amíg téged nem. De fölösleges is volt kiírnod a kérdésedet, mert teljesen mindegy itt ki mit fog írni és tanácsolni neked, te úgyis dugni fogsz vele...
2017. okt. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igaza van szerintem is. Mivel keveset találkoztok így mással is dugni fog, vagy már dugott is és te már csak a távolság miatt is csak egy extra vagy neki a többi dugás mellett.
2017. okt. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

3.igazabol nem tudom en csak kivancsi voltam hogy a tobbseg hogy velekedik errol

Es az hogy masokkal is "dug" azt nem gondolnam szeret engem fel even at teljesen kivolt emiatt majdnem ongyilkos lett (reszletekbe nem mennek most bele) De szerintem ezt nem fogom elore eldonteni mert ugyis ott derul majd ki hogy tenylegesen akarom-e. Csak miatta nem mennek bele ilyesmibe :)

2017. okt. 24. 18:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!