Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy ha lesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy ha lesz egy barátom akkor nagyobb lesz az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Ebben az esetben nem testi párosodásra gondolok. Hanem nekem annyira nincs önbizalmam. Sokan mondják, hogy szép vagyok és azt érzem ha ezt egy fiú mondaná nekem akkor sokkal nagyobb lenne az önbizalma. Normális ez?

2017. okt. 22. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális fiúként hasonló cipőben járok.
2017. okt. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem akkor biztos nőne az önbizalmad.

Nekem sincs önbizalmam, a szüleim mindig ezzel jönnek, hogy legyen több önbizalmam, higyjem már el magamról, hogy szép vagyok meg ilyenek.

Engem nem érdekel, hogy a családtagjaim mit mondanak, meg az utcán mennyire szólnak be a munkások, én akkor hinném el igazán és akkor nőne meg az önbizalmam, ha ezt egy fiú mondaná, főleg az, akibe szerelmes vagyok. Ha lenne barátom, elhinném, hogy valakinek én is kellek és valaki engem is szeret.

2017. okt. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ezt érzem! 2-es válaszolóval nagyon egyetértek, velem is ez van. Nekem is sokszor mondják a családtagjaim hogy szép vagyok így meg úgy, de nem nagyon hiszek nekik :( De ha egy korombeli, fiú mondaná nekem ezt, főleg olyan, aki mellesleg szerelmes is belém, akkor talán elhinném... De az se biztos :(

Szerintem teljesen normális tinédzserkorban az önbizalomhiány, mindkét nemnél. Nekem sincs sok önbizalmam. :( 14/L

2017. okt. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az önbizalom belülről fakad.

Külső személy nem adhatja meg.

Eleinte minden happy lenne, aztán pedig jönne a megfelelési kényszer, féltékenykedés, stb, fél éven belül idegroncs lenne melletettek a srác.

Talán domináns, nárcisztikus csávóknak bejönne az a viselkedés.

2017. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, sokkal nagyobb lenne, de csak azért, hogy az egód boostold, ne jöjj össze senkivel. :) Én is elkövettem ezt a hibát, már bánom a felesleges kapcsolatokat.
2017. okt. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!