Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan menjek oda hozzá ha ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek oda hozzá ha ilyen?

Figyelt kérdés
van egy srác aki tetszik,mindketten 15 évesek vagyunk,de ő eggyel alattam jár én meg nem vagyok évvesztes...na mindegy lényeg az, hogy beszéltem korábban vele mert elhívtam ilyen sulis délutáni programra és előtte is nézett meg mosolygott de utána meg félénkebb lett...már csak futópillantásokkal néz de nem is ez a baj, hanem pl amikor egyedül volt akk köszönt magátol is, de amikor haverjaival van akk mint aki észre se vesz, messziről figyel de haverjaival nem néz ha ott vagyok, egyedül meg igen...am szeretnék még beszélni vele, messengere van és bejelöltem ma de ahogy látom nem hiszem h sokat használja...milyen indokkal mehetnék hozzá? és hogyan? amikor tesije van akkor megy egyedül tesire meg egyedül jön szóval akkor van egyedül, de sosincs egy helyben és egyszer már szólítottam úgy le hogy menet közben de az milyen már...am gólyabálon odamentem hozza hogy kipingálhassam akkor is aranyos volt és nem fogott a tollam és végén mondta h nem baj, megjegyeztem hogy ezt te csináltad! :) ilyenek és ez után is félénk volt aztan volt amikor köszöntem neki, félénken mosolygott de nem köszönt vissza, ezen a héten mar köszönt de most akkor tetszem neki? és mit csináljak? kérlek kíméljetek meg attól h leszoljatok a srácot mert eddig magántanuló volt meg adventista is szval nem volt nagyon közösségbe eddig lehet h azért ilyen...

2017. okt. 19. 20:03
 1/1 anonim válasza:

Szerintem menj oda hozzá és kérdezz tőle valamit mondjuk valami iskolai dolgokat . Vagy menj neki véletlen (a vállának) és mond hogy bocs és alkor kérdez valamit pl.: amugy ....

De néz nézz a szemébe és tartsd vele a szem kontaktust :)

2017. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!