Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz amit mondott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz amit mondott vagy csak hazudott? (lent)

Figyelt kérdés
Volt a koleszba egy bulis iszogatos este és ott volt az a fiu is akivel én csak nem rég ota vagyok joba(van barátnoje).És az este végére elkezdett velem furcsán viselkedni.Eloszor csak bökdösött utána csikizett meg minden és aztán mikor már kevesen maradtunk odaintett h uljek le mellé.Közbe beszélgetett a mellette levo csávoval.Egyszercsak átölelt a derekamnál fogva és elkezdett simogatni fel le.A combomat is meg feljebb is.közben meg puszikat adott a vállamra.Végul kimemtunk a lépcsőházba beszélgetni.Direkt nem mellé ultem de o meg utána odajött és mellém ult.Elkezdtünk igy szorakozgatni meg hasonlók és volt néhány furcsa pillanat amikor igy egymásra néztunk és most mi legyen.De végul mindig én néztem félre mert azért csak barátnoje van.Ittas volt amugy de azért annyira nem.Felhoztam ezt a témát neki utána egy nappal és kérdeztem h neki ez nem volt e fura.És azt mondta h micsoda?Ne értsem félre o minden lánnyal ilyen közvetlenul viselkedik.Azt tudom h közvetlen de szerintem itt azért többrol volt szo?Szerintetek?19/L 21/F
2017. okt. 19. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Kihasznált
2017. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha van barátnoje mért használna ki?
2017. okt. 19. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:

hát magad szerint te jól nézel ki? mert lehet a külsőd tetszett neki


vagy tényleg csak a pia volt

2017. okt. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden lányt puszilgat és fogdos? Nem valószínű...

Szerintem csak a pia miatt volt olyan. Ez ilyen tipikus mentő szövegnek hangzott, lehet megbánta a dolgot.

2017. okt. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!