Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hazudott, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hazudott, vagy nem? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok!ezt a kérdést màr rég meg szerettem volna kérdezni.

Volt barátommal történt az első csókom.egyépként a fiúnak csak fellángolás volt irántam szvl elég rövid kapcsolat volt. Azt mondta a masik volt barátnőjének akivel azóta már összejött és szakított, hogy én szarúl csokolok és hogy én megharaptam a száját, közbe épp,hogy. Harapot meg.. Elég gyerekes.. Mindent úgy csináltam ahogy olvasgattam😀.. Viszont nagyon izgultam. De most én nem tudom eldönteno ,hogy direkt csinálta vagy nem..a pali amúgy is ilyen néha megbizhatatlan.. Meg cigány de ez nem zavart.


2017. júl. 19. 18:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
BOCSI NEM TETTEM BE KATEGORIABA....XD UTOLAG VETTEM ESZRE!
2017. júl. 19. 18:38
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocsi ,csak kocsibol irtam.
2017. júl. 19. 18:39
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt van egy olyan "magyar", aki vetekszik a "cigányokkal"

Magyarország minden téren jobban teljesít!!! Ilyen fiataljaink vannak!

Jézus gyere és mentsd meg a néped... :D

2017. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Errol egyaltalan nem volt szo,ha kotekedni jottel,semmo szukseg ra
2017. júl. 19. 18:48
 5/11 anonim válasza:
Mire is vagy kíváncsi amúgy?
2017. júl. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hat hogy nektek mi a velemenyetek errol?

En meg nem tudom eldonteni ,higy ezt direkt csinalta vagy nem?.

2017. júl. 19. 18:51
 7/11 anonim válasza:

Nekem csak annyi hogy nem értem a szituációt. :D

Honnan veszed, hogy azt mondta, szarul csókolsz? Mondta a csaj? Lehet csak féltékeny. A pali mondta? Lehet neki meg csak nagy a pofája. Az is lehet, hogy tényleg szarul csókolsz, ne foglalkozz vele, majd belejössz.

2017. júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A csajjal tartom a kapcsolatot, tole halottam... Haat az lehet.. A pali amugy is elhiszi magarol ,hogy o mindenkit meg kaphat 😐😏
2017. júl. 19. 18:55
 9/11 Dömök Martin ***** válasza:
71%
Ilyen után nem érdemes futni már megbocsáss(nem a származása miatt írom ezt)ezek szerint beképzelt és nagyképű is.Ha igazán szeret/"szeretett volna" akkor nem érdekli hogy csókolsz csak az neki a fontos hogy veled legyen.Ha meg igaz amit állított ne zavarjon majd bele jössz.Sok sikert az igazi megtalálásához 15/F.
2017. júl. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen:) igazabol mar megbantam ,hogy egyutt voltam vele.. Csak ez bantott..
2017. júl. 19. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!