Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó párosítás? 15\L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó párosítás? 15\L

Figyelt kérdés

Én 15 vagyok és van egy fiú aki 18

Szerintetek nem nagy a korkülönbség?

Nyilván most hülyének néztek mert ez csak 3 év de szerintem ilyen korban ez elég feltűnő. Vagyis eléggé látszik nem?



2017. okt. 16. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
No para
2017. okt. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Jó tanács: Egyszer élünk. Mások véleménye ne érdekeljen ilyen téren..
2017. okt. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előttem szólókkal egyet értenék, csak egy bajom van. Egy 15 és egy 18 éves nem egy szint. 18 évesen vagy végzős gimis vagy már egyetemista, vagy dolgozik. Teljesen mások az igényei. 15 évesen az ember naív, és jöhet bárki azzal, hogy érettebb a koránál, ez butaság. Nem attól leszel érett, mert kinő a szakállad (vagy megnőnek a melleid) és még sorolhatnám, hanem attól, hogy megtanulsz felelősségteljesen gondolkodni, megtanulod vállalni a felelősséget a tetteidért. Ha te úgy érzed, hogy neked ez kell, neked ez jó és tisztában vagy azzal mik a lehetséges kimenetelei ennek, akkor ne hallgass senkire, ahogy az előttem szóló is mondta, ne érdekeljen mások véleménye ilyen téren. Ha viszont rosszul sül el és csak mondjuk kihasznál, akkor tessék vállalni a felelősséget. Az én véleményem az, hogy nem jó párosítás, ilyen korban sok a 3 év persze vannak kivételek, de én nem ajánlom, hogy belekezdj ebbe.
2017. okt. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 év? Hagyjál már, nem sok az!
2017. okt. 17. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felejtsed el. Egy 18 éves fiúnak már minden gondolata a kefélés, de te még 15 évesen nem vagy készen rá. Ezen nagyon sokat fogtok veszekedni, ő erőltetni fogja, te húzódozol vagy végül megadod magad neki és éretlenül belefogsz. Rossz lesz mindkettőtöknek. Ilyen korban a 3 év rengeteg.
2017. okt. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!