Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érzett irántam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érzett irántam valamit?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel régóta ismerjük egymást. Régen bele voltam esve, már azt hittem ,hogy sikeresen letettem a dologról ,de ez idén nyáron megváltozott... Egy közös külföldi hosszúhétvégén kezdődött ahol a repülőutat végigbeszélgettük a repülőutat, a nyaralás alatt pedig kijelentette ,hogy ő nem megy nélkülem sehova. Miután hazaértünk következett egy hosszabb balatoni nyaralás ahol volt hogy napfelkeltéig beszélgettünk az ágyamban fekve mindenről. Amikor összevesztünk többoldalas bocsánatkérő üzenetet kaptam, és ő nyugtatgatott üzenetekben miközben tetováltattam. Többször volt ,hogy egyszerűen csak “te lány”-nak szólított és ha felé néztem a szemembe mosolygott. Sohase én kezdeményeztem, egy ideig próbáltam vele a három lépés távolságot is tartani, csak aztán elkezdtem újra bízni benne. Nyár végén egyszer spontán megkérdezte ,hogy szeretem-e mire azt feletem, hogy nem szeretem de nem is semleges. Erre olyanokat mondott, hogy majd egyszer találok valakit akit nála is jobban bírni fogok és az a valaki lesz nekem az igazi. Azóta kerüljük egymást. Mi volt ez nyáron? Én értettem valamit félre? Vajon csak hülyített? Most lett csak bátorságom kiírni a kérdést.

(U.i. Ha magadra ismertél akkor légyszi írj rám mert rendesen összezavartál.köszike)



2017. okt. 16. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
A leírtakból egyértelmű: beléd zúgott a nyáron, nyár végén félt szerelmet vallani ezért téged kérdezett. Azzal hogy nem voltál határozott meg lett a fejében a válasz és nem erőltette tovább. Nagyon rendes pasit fogtál ki,szerencsés vagy
2017. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval én szúrtam el? :’(
2017. okt. 18. 21:56
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ha ismeritek egymást akkor jogosan kérdezte hogy szereted e.. De fura hogy így a mély vízbe ugrott.. Maximum annyit kellet volna hogy el hív randira vagy valami.. De hát ki milyen nem tudom ő milyen. De ha to azóta kerül és te ezt hamar észre vetted akkor miért nem írtál rá.?? Vágy hívtad fel.?? Nem szabad kétejek közt élni aza legrosszabb.. Én mindig azt mondtam egyszer elsz. Inkább tedd meg és lesz ami lesz minthogy azon törd magad " mi lett volna ha..".. Szerintem meg nem késő vagyis nem tudom mennyi idő telt el nektek azóta hogy nem beszéltek ha nem olyan sok qin épp itt az ideje hogy lépj.. ÉS keresd meg a saját valaszaidat. Mert csak te tudod meg tenni.. Írj neki hívd fel bátran. veszíteni már úgysem veszithetsz semmit mivel igyen beszéltek meg írtad hogy kerültem egymást szóval veszteni valód nincs.. csak nyerhetsz. Én azt mondom hívd fel vagy írj neki és kérdezd meg úgy ahogy van mi volt azon a nyáron hogy a valaszod miatt tűnt e el.. Stb.. amik benned vannak tud meg.. Ha valaha is fontos voltál neki egy kicsit is akor válaszolni fog őszintén. ne is vesztegetés az időt azonnal irj neki mert lehet ha sokat vársz már túl késő lessz..
2017. okt. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!