Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a jo reggelt-re szia-val...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a jo reggelt-re szia-val koszonnek nekem vissza az semmit se jelent, mi?

Figyelt kérdés
Elmultam 18 csak suta vagyok.
2017. okt. 16. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Viszonozza az üdvözlésed,mi mást jelentsen?
2017. okt. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy köszönhetsz neki sziával.
2017. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fiatalabb nalam amugy. Jo szoval ez semmi olyat nem fedezhet hogy ne adja az eg tetszenek neki... erre gondoltam.
2017. okt. 16. 17:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Az még egyáltalán Nem biztos hogy tetsztel neki/k.Majd ha elkezd téged álandóan nézni (pl: mosolyogva), keresni a társaságod (pl:a suliban hozzád megy,sokat beszélgetni, irkodni.Akkor talán.
2017. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaa mi kollegak vagyunk. :) mar nem sulisok. Csak azert irtam ide mert en egy tinilanyhoz kepest is nulla vagyok ebben :) de szokott nezni is figyelni ha beszelek :D
2017. okt. 16. 19:39
 6/7 anonim ***** válasza:
hát nem vagyunk gondolatolvasók, de a köszönés az csak alap dolog. jelekre kell figyelni...
2017. okt. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Lehet azt jelenti, hogy túl korán van még és egy sziát kipréselni egyszerűbb, mint azt, hogy jó reggelt. :) Rám eléggé jellemző ez sajnos. :D Aztán van, hogy gyorsan hozzáteszem, hogy jó reggelt, mert szebben hangzik és kedvesebb és én mindig mosolygok, szóval már megszokták, hogy összevissza köszönök. :D De ebből semmi nem szűrhető le az ég világon.

Ami miatt válaszolni akartam a kérdésedre, az az, hogy nekem tetszik egy srác és reggel mikor rám köszön, hogy szép reggelt, hirtelen nem tudok mást kinyögni, mint azt, hogy szia. :)) De ebből nem érdemes kiindulni. :D

2017. okt. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!