Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel napi szinten beszélek interneten. Hétfőn szerdán és péntekenként találkozunk edzésen. Mindig különvonulunk és beszélgetünk, szoktak csatlakozni a haverok, barátok, barátnők. Beszélgetünk hülyülünk stb. Elkezdődik az edzés...edzés után is beszélgetünk és érzem hogy közelebb kerülünk egymáshoz de nem tudom megállapitani hogy tetszem e neki igazán. (Nagyon joban vagyunk ugymond bff-ek)

Segítsetek legyszi nekem tanácsokkal hogy hogyan tudakoljam meg hogy tetszem-e neki🙂


2017. okt. 11. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Mondok egy példát:

Kérd meg hogy kísérjen haza edzés után.


ha el kísér akkor valószínű :).

2017. okt. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!