Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú. Osztálytársak vagyunk. És hát ő nekem nagyon tetszik, de nem tudom, hogy én tetszem e neki. Na szóval én azt hittem igen, mert mindig néz messziről és mikor ránézek akkor se kapja el a szemét hanem a szemembe néz, és egy ideig nézzük egymást aztán én mindig elkapom a tekintetem. És azt mondják ha néz akkor tetszem neki, de viszont minden más jelből arra következtetek, hogy ez nem így van. Mert pl. Hát velem olyan furán viselkedik. Amikor velem beszél sokkal szótlanabb és komolyabb és idegesebb. Viszont mindenki mással meg nagydumás viccelődő meg minden. Velem meg olyan mint akit nem tudom a háta közepére sem kíván. És mindig piszkál és nevet azon amit mondok még ha nemis vicces. Szvl fogalmam sincs, hogy mivan megkérdezni meg hát nem akarom mert olyan barátságtalan meg úgy amúgy is. :// Szerintetek? Segítsetek légyszi, fontos.

17L



2017. szept. 29. 23:56
 1/6 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

Tetszel neki. Vagy nem. De miért nem deríted ki közös ismerősök révén? Pl. egy barátnőd megkérdezhetné a srác egy haverját, hogy mit gondol rólad.

ui.:

1. Azt, hogy tetszem-e, kötőjellel írjuk.

2. Vagy de, vagy viszont. A kettőt együtt nem használjuk.

3. A nem is különírandó.

4. A tagmondatok közé vesszőt kell tenni.

5. Segíts, légyszi', fontos. Vagy: Segítsetek, legyetek szívesek, fontos.

2017. szept. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
84%

Olvasd vissza amit írtál.

- Folyamatosan téged néz...

- ...akkor is ha már észrevetted

- Ideges amikor veled beszélget, mással laza

- Piszkál (cukkol)

- Nevet rajtad, ha nem is vagy vicces (mert aranyosnak talál)


Szerintem ez azért elég egyértelmű.

2017. szept. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100% tetszel neki, garanciat vallalok ra
2017. szept. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!! Elsőnek meg bocsánat, de nem kell nyelvtanóra :D Elég az iskolában. De majd igyekszek erre odafigyelni;)

És hát, jó jó tudom, de azt mondják h akor a fiú sokkal figyelmesebb a lánnyal meg kedvesebb meg minden de velem épphogy komorabb meg szótlanabb meg úgy néz ki amikor velem beszél mint aki a háta közepére se kíván:/ Ezért zavarodtam össze:((

2017. szept. 30. 11:25
 5/6 anonim válasza:
Szia! Én helyedben megpróbálnám azt, hogy "nem foglalkozok vele". Vagyis, nem nézek rá, ha hozzám szól, mintha észre sem venném,stb.. Ha tényleg felkeltetted az érdeklődését, ez bosszantani fogja, és mindent megtesz azért, hogy figyelj rá. Legalábbis, egy férfi ezt tenné-szerintem. Egy férfinak pedig élvezet, ha küzdenie kell, és meg is becsüli, ha már egyszer-kitartó munka árán- elérte a célját.
2017. szept. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod! :) Csak az a baj hogy így viselkedek vele eleve is. :D Lehet ezért keltettem fel az érdeklődését hogy én nem rajongom úgy körbe, mint a többi lány. Egyébként nem direkt vagyok ilyen csak hát nagyon tetszik és így nemigazán bírok a közelébe hozzászólni se ránézni így lehet azt hiszi ne kedvelem. :3
2017. szept. 30. 23:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!