Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van a vágdosásnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a vágdosásnak?

Figyelt kérdés
Mindenki eszt csinálja nem értem evel valami jobb lessz utánna néztem És semmi értelme....az oké hogy elhagytak megbántottak de mi vezérel ehez ? Ez nevetséges mert ha otthagyott akkor baszmárá nem ? XD
2017. okt. 8. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Önsajnáltatás és figyelemfelkeltés. Tipikusan egy olyan dolog ami az interneten terjedt el és lett felkapva, "divatba" hozva, amúgy magától senki nem gondolna arra hogy ha baja van akkor kínozza magát. De ezt látják mint megoldást, sokan adják a másik alá a lovat hogy csinálják, és mivel a köztudatban van ez a dolog ezért sokan ráveszik magukat.


A helyesírásod viszont tragédia. És nem, nincs olyan nyelvtani szabály hogy telefonról úgy írsz ahogy akarsz.

2017. okt. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Külföldről vagyok és a telefonom el romlott
2017. okt. 8. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A leggyakoribb okok


igen erős érzelmi hullámok leküzdése

jobban elviselik a fizikai fájdalmat, mint a lelkit

könnyen okoz megnyugvást, feszültség levezetést, stressz oldást az önbántalmazás

függőség, már nem tudja/akarja abbahagyni

társai hatására teszi meg (csoporthoz való tartozás kényszerűsége)

egyéb mentális probléma miatt (depresszió, személyiségzavar)

2017. okt. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem mindenki önsajnáltatásból vagy figyelemfelkeltésből csinálja:) Mondjuk az igaz hogy néhányan menőnek érzik magukat tőle. Sok 14 év körüli meg azért csinálja mert elhagyta a "pasija".

Viszont vannak olyanok akik már nem látnak más megoldást... és azthiszik hogy jobb lesz ha megvágják magukat. A depressziósok szinte meg sem érzik. Abbahagyni meg elég nehéz.

2017. okt. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy te külföldről. Ha hülye vagy, akkor legalább vállald. Amúgy ha az érfelvágásra gondolsz, akkor ja, annak semmi értelme, szellemi fogyatékos emberek művelik. Nekem is volt durva szerelmi csalódásom (egy hétig bőgtem, nem ettem [mert nem bírtam], 2-3 órákat aludtam), de eszem ágában sem volt kárt tenni magamban... Az élet rohadt szép! :) Tényleg imádom! :)
2017. okt. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!