Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van e értelme élnem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e értelme élnem?

Figyelt kérdés
Nincs senkim. Mindig kiközösitetek sose akkart velem barátkozni senki. Ezért most már gátlásaim vannak, és az agyturkász sem segitett.Lehet egyszerübb lenne meghalnom.

2017. júl. 12. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne gondolj ilyet. Ez negatív. Hát pont ezért a negatív gondolatokért fognak téged kiközösiteni. Van igenis élni. Én optimista vagyok csak ezért pártolom az életben maradásod.
2017. júl. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy van. Neked is meg van a jogod az élethez. A kikötősítésben sokan részesültek már többek között én is nem is kicsit de volt egy ember aki nyújtotta felém a kezét. Miért adod fel? Tényleg mag akarsz halni? Elmenekülni?Jobb lesz neked? Szerintem nem.. értékes vagy hidd már el.
2017. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Egyátalán nem! Gondolj bele..annyi szép dolog van a világban amit még nem tapasztaltál meg! Egyébként egy kutya vagy cica is meg van olyan kellemes társaság mint egy ember! És ha sokat mosolyogsz biztosan akad valaki aki szívesen barátkozna veled!
2017. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Most lehet én leszek a rossz, gonosz ember, mert nem azt írom, mint a többiek, de le$z@rom, lehet lepontozni:)


Otthon tespedsz, mint egy kretén és unalmadban feljössz Gyk-ra sajnáltatni magad. Ezek után ne is csodálkozz, hogy nem barátkoznak veled. Sajnáltatod magad itt ahelyett, hogy elmennél pl ismerkedni?!

Ha van neted, meg géped/telefonod/tableted, amiről ezt a nagyon értelmes kérdést kiírtad, annyira mégse lehet szar életed:)

Ne legyél már ennyire életképtelen, menj olvass inkább, hogy ragadjon rád valami a koszon kívűl egy kis értelmiség is.

Ha meg genetikai hulladékosat játszunk, akkor benne van a szóba, hogy "hulla"dék :D

2017. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ekkora barom vagy fejeld csak a falat míg bele nem halsz. Sok sikert
2017. júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igyál egy kicsit, dobj be valami tabit és nem leszel depis.
2017. júl. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Írj
2017. júl. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Loketion ***** válasza:
100%
a gyengék elhullanak... természetes kiválasztódás.
2017. júl. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8ast adom termeszetes kiválasztódás

Amugy meg baszO..,d nyár van nincs életed itt a lehetoseg ismerkedni strand stb

Mindenki kiralyul erzi magat ha te ennyire antiszoc vagy akk legyel csak mindenki le is fogja szarni es megerdemled

2017. júl. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sztem kamu az egesz kerdes.. 😏 vagy azota meghalt mert en irtam neki privátot es valaszra sem meltatott
2017. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!