Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki vagy ha akar majd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vagy ha akar majd visszajön?

Figyelt kérdés

Legjob fiú barátom letiltott mert idegesítettem hogy mindig ugyan arról beszéltem neki és ez még nyáron volt, kb 1 hónapja láttam hogy feloldott, de semmit nem csinált, én látom mikor fönt van, de nem az ismerősöm facebook-on.

Írjak neki szerintetek?


2017. okt. 6. 16:34
 1/1 CFB ***** válasza:
mivel ebből az jön le, hogy akarsz vele beszélni, igen. Szerintem ha ö akar veled beszélni, akkor nem fog rádírni, szerintem kezdd egy bocsánatkéréssel
2017. okt. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!