Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék vele. Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék vele. Vagy inkább ellene?

Figyelt kérdés

Nyáron meghívott egy ismerősöm 1 házibuliba mindenki ismeretlen volt azom az egy emberen kívül, szóval mindenkivel elkezdtem koccintani, váltani pár szót aztám tovább sétáltam végül... leragadtam egy lánynál beszélgettünk ittunk még 1 kicsit majd kimásztunk a kerítésen és sétáltunk egyet... pontosan nem tudom mennyit, de volt elég ideje arra, hogy elérje, hogy megcsókoljam... szóval ott voltunk egymás nyakában faltuk egymást, csak jött a reggel vissza mentünk mindenki lebaszott, hogy hol voltunk mind1. Nekem sajnos akkor barátnőm volt és ritka szarul éreztem magam, mert bár nem sok minden, de az ahogy csókolt az megmaradt a memóriában.

Elmentem elköszöntem, mondtam, hogy többet nem szeretnék találkozni vele és ne keressen.

Szar alak voltam az biztos, de ez tűnt a helyes útnak. Haza mentem aludtam egyet és felhívtam a barátnőmet, hogy találkozni szeretnék vele. Elmondtam mindent amire emlékeztem, várható módon felpofozott, de adott még1 esélyt. Nem tartott sokáig én sem éreztem magam jól és ő is mindenkire féltékeny volt, szakítottunk.

Kicsit magamba estem majd edzésbe temettem magam még jobban heti 3 helyett heti 6ra jártam aztán kb sulikezdésre nem éreztem magam lelkileg olyan szarul.

Másfél hete vonatoztam haza... ülőhelyet keresek na ki köszön rám igeen az a lány beszélgettünk hazakísértem, de nem kapott búcsúpuszit.

nah és itt jön a kérdés mi a francot tegyek az ellen, hogy ne mindig ő járjon a fejemben és hogy ne minden este azzal a rohadt csókkal álmodjak?

17 leszek most októberben lány is hasonló korú

jaa és bocsi a keszekusza szarság miatt régre kellett emlékezni és menetközben mindig baszta az agyam az az este



2017. okt. 1. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha gondolod megpróbálhatnátok együtt, ha már a barátnőddel szakitottatok. Az a csók sem véletlenül volt.


Ha tuti nem vonzódsz hozzá, akkor meg ne keress arra ülőhelyet amerre őt láttad. Ha találkoztok köszönj neki, de ne beszélgessetek, főleg ne kísérd haza. Ha ő megy oda beszélgetni, mond meg neki, hogy szeretnéd elfelejteni azt az estét, és őt is, ezért ne nagyon beszélgessetek.

Biztos rosszul fog neki esni, de ez a legjobb döntés mindkettőtök részéről.

2017. okt. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de valamennyire találkozni is akarok vele... mert beszélni jó volt vele... meg tetszik is nyilván, de 3 hónapja én mondtam nemet.... és ja
2017. okt. 1. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha meg tetszik akkor lépj, csókold meg újra mikor hazakíséred. Mondd el neki, hogy volt időd gondolkozni, és rájöttél, hogy többet érzel iránta.
2017. okt. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!