Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek? Többi lent.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Salfy kérdése:

Lányok szerintetek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy lány akit már tavaly kinéztem... csak valamiért nemmentem oda hozzá (egy városba lakunk valahol itt lakik a közelben,ugyan ott szállunk fel a buszra ennek köszönhetően sokszor látom reggelente) bár az is segitett ebben hogy mindig komoly arcot vág, meg mindig füllhagató van a fülében. Aztán hagytam az egészet..

Nemrég meg találtam a Facebook-on (véletlen találtam rá egy közös ismerősnél) ,de mivel láttam hogy kapcsolatban van be se jelöltem. Ezután kb2 héttel bejelölt, még mindig kapcsolatban volt. Aztán 2-3 nappal később láttam hogy olyan szerelmi idézeteket oszt meg ami arra utal h szakitottak a barátjával. (Kiváncsiságbol megnéztem az adatlapját az volt kint hogy egyedülálló). Ezután pár nappal reggel megyek ki a buszhoz (szokásom hogy az utolso 1-2percbe erek oda) ő már ott állt elől megálltam mögötte kb 4 léléssel, egyszer csak hirtelen mozdulattal hátra rántotta a fejét 1pillanatra rám nézett majd vissvissza. Ugy meglepődtem hogy ez mivolt?? Ezután volt még pár ilyen hogy pillanatra rám nézett.

Ma reggel oda érek buszmegállohoz ő már ott ált a buszmegállo melett (mármint a fedett rész melett) én meg láttam hogy van elöl még egy jokora hely igyhát oda álltam akkor kb mögöttem volt slégan egy 3lépéssel.(jobb oldalamon van a buszmegálló a busz pedig balrol jön) Szoval elnéztem balra és ott állt velem egy vonalban 1lépésre. 2 busz jott ö az 1szállt én a másodikra a buszrol még néztem aztán ő is rám nézett,de akkora már elindult a buszom.. Lányok szerintetek érezhet irántam valamit vagy csak félre értettem?

Ja ez kimaradt 16/F :)



#tini #szerelem #mitérezhet
2017. szept. 28. 18:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Háát ez nem jött össze.. Be pasizott. :D
2017. okt. 11. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!