Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elmondjam neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elmondjam neki? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
10.es lany vagyok es tetszik egy osztalytarsam. Mar 9. eleje ota tetszik, de ugy igazan az utobbi idoben. Lassan kezdem azt erezni, hogy mar szerelmes vagyok bele, szinte mindig ra gondolok. Baratilag joban vagyunk, szoktunk beszelgetni, ugratni egymast. De mar ott tartok, hogy lehet jobb lenne ha elmondanam neki, hogy mit erzek iranta. De nem tudom ez jo otlet lenne e. Felek hogy megromlana a baratsagunk sot esetleg a kozos barati tarsasagunk tagjai is eltavolodnanak tolem. Viszont nem tudom meddig birom meg magamban tartani, attol tartok egy gyengebb pillanatomban elszolom magam. Ti elmondanatok ha igen hogyan?

2017. szept. 26. 20:39
 1/5 ZZotyaa ***** válasza:
47%
Nem hiába szokták azt mondani, hogy oszt. társsal ne jöjjünk össze stb. Most gondolj bele ha össze is jöttök ilyenkor nagyon kevés kapcsolat tart ki éveken keresztül és nagyon sok tönkre megy hónapok alatt, és ha netán nálatok is ez történne milyen rossz lenne vele lenni egész nap főleg ha "csúnyán" váltok el. Szóval én a helyedbe vagy elfelejteném valahogy érte az érzéseim vaagy vársz vele 12. végéig (vagy ameddig egy oszt. jártok)
2017. szept. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Első: Ez most fizikailag fájt, nyugodtan menj holnap oda, és mond el neki az érzéseidet.
2017. szept. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ZZotyaa ***** válasza:
2# És az szerinte neki jobb érzés lenne ha utána úgy kellene rá tekintenie mintha csak barátok lennének, de mind 2en tudják, hogy a kérdező mit érez? ... Persze nem azt mondom, hogy ne próbálja meg, max rájön, hogy ha a rosszabbik következik utána milyen érzés lesz ...
2017. szept. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sosem tartottam jó ötletnek ha a lány kezdeményez,persze ez helyzettől is függ.(Saját vélemény)
2017. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem először próbáld megtudni mit érez irántad. Hidd el, én is hasonló helyzetben vagyok, de senkinek se merem elmondani, hogy szeretem az osztálytársam. De ha nem sikerül kiderítened, szerintem jobb az őszinteség. Előbb-utóbb úgyis észreveszi rajtad, hogy szereted. Meg mások is.
2017. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!