Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van ha fülhallgatón zenét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha fülhallgatón zenét hallgat? Hogy kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egy iskolába járunk, és ugyan azzal a busszal megy haza (vagy valahova :D) amivel én. Nem évfolyamtársam, valószínű egyel alattam jár. Tavaly csak "néztem", nem is akartam kezdeményezni. Nyáron voltam önkénteskedni egy helyen, ahol összeismerkedtem több lánnyal, így egy kis magabiztosságot gyűjtve úgy gondoltam, ezt a lányt is megérné leszólítani. Ő a buszról leszáll kb a 3. vagy 4. megállóban, én pedig a város másik felén lakok, a sokadik megállónál szállok le. Szóval sokáig nem látom. A megállóban sem vagyunk sokáig, mert az esetek 90%-ában rohannom kell a buszra, mert pont a csengetés után indul. Tehát odaérek, és már ott is a busz, nem sok idő van beszélgetni.


Viszont néha van egy kis idő, ha előbb kiérek és ő is ott van már. A napokban is volt egy ilyen eset, kényelmesen kisétáltam, ő ott állt már, és még volt idő a buszig. Viszont szinte mindig zenét hallgat, fülhallgatóról, és nem tudom mit csináljak :D Valószínű hallja a külvilágot mert nem ordít a zene, de valahogy hülyén érezném magam ha úgy kezdeményeznék beszélgetést. Viszont az sem játszik, hogy odamegyek, és kiveszem a füléből :D Szóval valahogy beszélnem kéne vele. Arra is gondoltam, hogy leszállok vele együtt, és akkor szólítom le, de ha csak nem állok be elé vagy nem fogom le, akkor lehetetlen, mert mindig siet :D (Na meg a fülhallgató itt is bent van)

Max még a suliban tudnám leszólítani valamelyik szünetben amikor épp meglátom. Csak akkor is igen kevés idő jut mindenre, leszaladni a büfébe, vagy a telt folyosókon felküzdeni magam az emeleti terembe is igénybe vesz vagy 5 percet, így max egy köszönésre van idő, de szerintem egy ismeretlen emberre ráköszönni hülyeség, ráadásul a 20 másik diák között azt se tudná kinek köszöntem. Van, hogy egymásra nézünk, de különösebb érdeklődést nem láttam rajta.


Szóval maradtam a buszmegállós ötletnél, csak valahogy el kéne különítenem a lányt és a fülhallgatót egymástól :D Eszembe jutott ilyen abszurd ötlet is, hogy beállok elé, és a szemébe nézek, akkor tuti kiveszi és megkérdezi hogy mi a f...t csinálok :D

De más megoldást még nem találtam. Esetleg szólítsam meg úgy, hogy finoman a vállára teszem a kezem? Akkor tudná, hogy hozzá beszélek, és venné a lapot.

Vagy valami más ötlet?


2017. szept. 24. 19:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Kihagytam, bár szerintem nem fontos, én 17 éves vagyok, ő pedig 16-17 körüli lehet.
2017. szept. 24. 19:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az oké, ha beállsz elé és ránézel. Észrevesz, kiveszi a fülhallgagót és megkérdezni, hogy miben tud segíteni. Nekem személy szerint a "tapizós" módszer is rendben van, de lehet, hogy nála nem, szóval inkább ne.
2017. szept. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is nézz a szemébe, az tök közvetlen lenne és tudni fogja,hogy vele akarsz beszélni.
2017. szept. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Hát ha elém állnál be, és bámulnál, garantáltan elküldenélek a fenébe.


Érintsd meg! a vállán pl, arra kérdőn rád tekint és jelzed, hogy beszélgetni akarsz.

Ez jóval humánusabb, mint ácsorogni és bárgyún nézni a másikat :)

2017. szept. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Ne megfogd, hanem csak érj hozzá (de ne is bökdösd és ne simítsd meg a karját), ez még a magamfajta 100%-ig introvertált lánynak is belefér.
2017. szept. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!