Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy fiúról...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy fiúról álmodok?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy az egyik osztálytársam (akinek tetszetem, valos életben nem tetszek neki) nyáron elmegy valahová. Mert én is elmentem nyári gyakorlatra egy másik osztálytársammal. Féltékeny volt, de engemet nem engedtek oda; ezért visszajött.(Nekem nem tetszetr az álmomban, de a valos életben tetszik).

2017. szept. 23. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat, sokmindent jelenthet... Nekem ket fele álmom van egy ami valamilyen dolog tulgondolasabol születik, ketto megérzések amikorol álmodok aztan valami hasonlo tortenik velem a valo eletben. Úgyhogy barmi lehet, de valószínűleg azert alkotott az agyad rola almot mert sokat gondolsz erre a fiúra..
2017. szept. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
most az varod,hogy azt mondjuk,h a tudatalattid tudja,hogy igazabol beléd van habarodva a srác és hianyzik neked a jelenléte??Meg se értettük b'zdmeg,hogy mit magyaraztal..nm lehetsz több 13nal
2017. szept. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!