Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinédzser srácok! Ti egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinédzser srácok! Ti egy lányra tudtok barátként nézni?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg úgy, mint egy "húgra" vagy, mint egy haverra/barátra?


Vagy ezt csak azért mondjátok nekünk, hogy ne derüljön ki vagy hogy a lány ne hidje azt hogy éreztek valamit irántunk?


Egy srác csak "úgy" tud egy lányra nézni? Légyszi kort is írjatok fontos lenne.



2017. szept. 16. 19:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én tudok úgy nézni rá, mint egy barátra. Mondjuk azt megemlíteném, hogy valamiért azokkal barátkozom,ismerkedem (lányokkal, még ha nem is a kapcsolat a cél, csakúgy suliban, baráti körben találkozunk és megtetszik, vagy csak szimpatikus) akiket valamilyen szinten szépnek találok. Nyilván osztálytársaimat, sulis ismerősöket, vagy bárhonnan szerzett ismerősöket nem én választom, meg van sok csúnya, átlagos kinézetű ismerősöm, de ha például találkozok haveromék lány ismerőseivel akik szépek, azokkal általában jobban el vagyok, jobban szeretek beszélgetni, mint a csúnyábakkal. Persze ez eléggé felszínes tudom, meg hát teljesen igazatok van, a belső is számít, sőőt, jobban ilyenkor mint a külső, de ismerkedésnél nem ezt veszem alapul. Ha közben kiderül, hogy full hülye a csaj, teljesen más a világnézet ülni vagy mit tudom én, akkor megpróbálom finoman lekoptatni.

Ez az én véleményem, ne szidjatok ezért, ez van..😁

A másik meg, hogy rengeteg olyan lány van akire egyszerűen nem tudnék barátként nézni, max azután hogy összejövünk (és utána szakítunk, de jóban maradunk) most is van egy ilyen lány, de minden szép ismerősömnek nem tudok összejönni és nem is akarok.

2017. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Van akire úgy nézek mint a húgomra van akire mint a nővérem és van akire szimplán barátként de olyan is van aki olyan mintha az anyám lenne.
2017. szept. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!