Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés
17/L vagyok. Van egy 19éves baratom. Szeretem,ez biztos, mert hianyzik ha nincs velem, imadok vele beszélgetni, vele lenni, olelgetni minden. De egyszeruen a szexxel Valami baj van. Fel tud izgatni,élvezem amikor hozzamer vagy En hozza, de a behatolas dologgal nem vagyok kibekulve, valamiért nem élvezem. Nem azt mondom Hogy rossz, mert nem faj vagy ilyesmi de nem tudok elmenni tole, Es Annyira nem is Jo szamomra. Gondoltam arra Hogy vmi melyebb dolog all a hatterben, peldaul az Hogy az elso alakalmam(ami nem vele volt) az nem volt Annyira szep emlek. Vagy lehet Hogy Valami mas? Kerlek segitsetek. Elore is koszonom:))

2017. máj. 31. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem megy el túl hamar a barátod?
2017. máj. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
82%
Szia! az ilyen dolgokat meg KELL beszélni a pároddal sürgősen,mert elmélyül benned ez a "valami baj van" érzés és abból jó NEM sül ki ha magad emészted miatta! Próbáld meg rávenni a párodat,hogy csináljátok kicsit másképp a szexet! Néha gyorsabban néha nagyon lassan. Próbálj meg a szemébe nézni,miközben folyik az aktus:) A férfiak szeretik ha egy nő irányít, próbáld meg igazán szenvedélyessé tenni a szexet,hátha átragad rá és te is igazán élvezni fogod:) ha nem változik semmi, egy kis aktus szünet belefér,hogy mind a kettőtökben tomboljanak a hormonok,hidd el ez csodákra képes:) és ami a legfontosabb! A múltat azonnal felejtsd el! ha elvárásaid vannak bármivel kapcsolatban és csalódnál benne,akkor ott veszett már minden! Az kétségtelen,hogy az első alkalmad közrejátszik benne:( ez iratlan törvény.... A lényeg,hogy nem veled van a baj. ( és azt se feledd,hogy ha annyira szenvedélyes a párod,akkor szex nélkül is el tudsz élvezni tőle.) szenvedélyt vigyél a szexbe,amennyit csak tudsz:)!
2017. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell izgulnod, a csiklóban sokkal több idegvégződés található, mint magában a vaginában, ilyen az anatómia. Szóval ha egyedül a penetratív szex közben nem tudsz elmenni, akkor nem kell megijedned, nagyon sok nő jár hasonló cipőben. Fogjátok kicsit lassabbra a pároddal, több előjáték, több orális szex, csiklóizgatás neked, illetve miközben belédhatol is izgathatja vagy izgathatod magadnak a csiklód a kezeddel. Próbálj meg teljesen ráhangolódni, és figyelni a testedet, hogy mi esik jól, mi nem.
2017. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!