Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan járjak egy lányal akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan járjak egy lányal akit velem sehova nem engednek ell?

Figyelt kérdés
1 napja járok egy lányal és az a baj hogy az anya engem nem bír és hogy hogyan tarthatnák titokba és nem engedik ell velem sehova es hogy hogyan legye több idönk egymásra mind ketten elég fiatalak vagyunk pontosan 13 és léccives segítsetek adjatok tippeket hogy hogyan tudnák találkozni vele gyakran előri is köszi :)

#JÁRÁS ?TIOKBA
2017. máj. 29. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kezdésképp menj át a tini kategóriába..
2017. máj. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De itt sokal több válasz jön majd mert ez nekem fontos
2017. máj. 29. 21:13
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is koncentrálj arra, hogy 5 év múlva ilyen helyesírással nem fogsz tudni leérettségizni sem.

De most komolyan, én 13 évesen is tudtam helyesen írni, legfeljebb a fogalmazással és tagolással voltak gondjaim.

Másodszor, ez a felnőtt párkapcsolatok.

Harmadszor, iskola után kísérd haza, próbálj jó benyomást tenni az anyjára azzal, hogy tiszteled a lányát. Többet jelen esetben nem tehettek, még gyerekek vagytok és a szüleitek értékrendjét kell követnetek.

2017. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"lányal"


Juj, na itt kiakadtam és ettől tovább nem is olvastam.

Ezt már alsó tagozatban is tudják a gyerekek, hogy LÁNNYAL!!! Teljes hasonulás van!


Előbb tanulj és utána akarj csak csajozni.

2017. máj. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. A 13 éves GYEREKnek az szülei mondják meg, hova mehet és hova nem. Várd meg, míg felnő és utána majd jártok.
2017. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én nem tudom mi a bajod, mindjárt itt a nyári szünet, akkor csak elengedik majd ide-oda, addig meg a suliban beszélgettek, kézen fogva sétáltok, este meg chateltek.

Egy nap... Áhh, mintha az egyszer egyet magyaráznám.

2017. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Annyi helyesírási hiba van ebben és annyira hülye történet van (1 napja járnak), hogy elkezdtem gondolkozni, hogy ez kamu. Amúgy kedves kérdező. Szerintem nézed Radics Petit nem? Ő is mondta, hogy mennyire utálja a robotokat akik nem tesznek pontott....
2017. máj. 30. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem értem ezeket a szülőket. Szegény kicsik csak barbizni meg mecsboxozni akarnának és nem hagyják őket egymással játszani!
2017. máj. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nos, azt hiszem már kellően kioktattak a helyesírásodat illetően... :D

Akkor koncentráljunk a problémádra: egy 13 évesnek a legfontosabb a tanulás, gondolom a szüleinek is ez az alapvető problémája veled. Lehetőleg ezért ne suli után találkozzatok hétköznap. Ahogy már előttem is írták, az egy kedves gesztus ha hazakíséred :)

Inkább valamilyen hétvégi programban gondolkozz, ha meghívod valahova akkor pedig ne titokban. Csak sokkal nagyobb baj lesz, ha kiderül (mert minden kiderül) és őt is kellemetlen helyzetbe hozod.

Próbálj meg kompromisszumkész lenni.

2017. máj. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 veterán vas ***** válasza:
100%

Sehova sem engedik el, pedig már 1 napja jártok.

Gondolom ez alatt a hosszú idő alatt, elhívtad számtalan

helyre, színházba, sétálni, koncertre, fagyizni, és természetesen buliba is. A számtalan nívós program-tervezet ellenére, a Mama nem szívlel Téged.

Jaj Te szegény!

2017. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!