Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon nagyon jó barátom. Már olyan szintre jutottunk egy év alatt hogy 100%ig megbízunk egymásban. Lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés
De úgy hiszem a friend zonejában vagyok. Viszont a múltkor elhívtam sétálni és egész séta alatt beszélgettünk miközben folyamatosan azon kaptam hogy engem néz. Majdnem arcra is esett emiatt. Illetve egyre többször kezdeményez ölelést és egyre komolyabb témákról beszélgetünk .Ilyenekről is szoktunk hogy sokszor zaklatják őt fiúk és ilyenkor mindig megjegyzi hogy mennyire örül hogy ismer engem mert én nem olyan vagyok mint a többi hogy folyton le akarok vele feküdni. Illetve bármi problémája van azonnal hozzám fordul. Lehet ebből valami? Vagy inkább felejtsem el?

2017. szept. 5. 20:35
 1/4 anonim válasza:
100%
Véleményem szerint ő is szeretnè. Én is lány vagyok és én is voltam igy de nekem nem jott össze:( de sok sikert hozzá ;)
2017. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen egy lány barátommal. Ő is szerelmes volt belém, én is belé de nem léptem nem jött ősze véget a barátságnak is
2017. szept. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozok harmadiknak is :D (vagyis negyediknek). Esetunkben is en voltam a fiu, de elcsesztem, szarul csinaltam. Azota nem is beszelunk, de legalabb megtanultam mit ne csinaljakxd De hogy ne offoljak ennyire, termeszetesen lehet szerintem nyugodtan probalkozz de azert csak ugyesen ne juss az en sorsomra :(
2017. szept. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hasonlóan jól jövök ki a fiúval, aki tetszik nekem, tehát szerintem bejössz neki:)
2017. szept. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!