Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány régóta barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány régóta barátok vagyunk és úgy érzem belé szerettem de nem merem neki bevallani amig nem tudom hogy lehet-e belőle valami, megbízunk egymásban, mindent megbeszélünk, jól tudunk beszélgetni stb de külsőleg nem jövök Van nála esélyem? 16/F

Figyelt kérdés
azt hogy nem jövök be benki biztos forrásból tudom de az legyen az én titkom honnan
2013. ápr. 11. 17:32
 1/3 A kérdező kommentje:
elirtam, azt akartam irni hogy ,,külsőleg nem jövök be neki'' elnézést
2013. ápr. 11. 17:33
 2/3 anonim válasza:

Ha külsöre nem jönél be neki akkor romantikával vagy vmi másal hódisd meg a szívét...legyél vele megértő és lása h rád mindig számithat ... hivd meg vhova ahol nincs akora hangzaval és kellemesen érzitek magatokat és beszéljetek még többet h meg ismerje az énedet és h észre vegye h mi lapul a külsöd alatt.... de ha olyan lány akinek nem az érzelmek számitanak és inkább a rajolás h neki milyen szívdöglesztö pasija van és közben anak a fiunak nem olyan jó lelke mint neked.... szoval ha ilyen dolog miat otthagy akkor jobban jársz ha hagyod és más után nézel majd pofára esik és meg tanulja....de ha jobban megismeri az éned és viszont veléd szeret akor nincs akadája ..... meg hivod vmire vhova pl pizázni és elmondod neki h kedveled, hogy mit érzel iránta és meg kérdezed töle h lene e a bnöd.... remélem sikerülni fog :)....sok sikert hoszá... :)

Ha mégsem sikerül ne csügedj a világon sok lányvan még akinek a szìvét meg hodithatod és idöd is van rá... :)

17L :)

2013. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösz a választ :)
2013. ápr. 13. 02:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!