Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok! Nálatok mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok! Nálatok mennyire jelent hátrányt az, ha valaki tőletek kevésbé művelt?

Figyelt kérdés
Nem a hülyegyerek kategóriáról beszélek, hanem még normális keretek közt, de mégis érezhető különbséggel.
2017. aug. 28. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért szakítottam barátnőmmel két hete, nem tudtunk miről beszélgetni. Mondjuk ott az alapvető dolgok, suliban "alapműveltség", is hiányzott. Szóval igen nem hátrány ha körülbelül, te szavaiddal élve, egyenrangúan műveltek vagytok.
2017. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 I noor Y ***** válasza:
100%

Ezt igy nem lehet megmondani

Mert sztem lenne olyan lany aki muvelt lenne de valahogy nem lenne szimpatikus

Es biztos lenne olyan is aki kevesbe lenne muvelt de a szemelyisegevel megfogna

Meg az igaz h valamennyire a szemelyisegedhez tartozik a muveltseged de nem az hataroz meg

Bar bolcs dontesekhez nem art tanulni a tortenelembol es mas emberek tapasztalataibol

Szval ugy egy kicsit nehezebb lenne , de szerintem at lehetne hidalni a problemat

2017. aug. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy srác, akit nagyon kedveltem, normalis is volt az elejen. Aztan zavart hogy eleg helytelenul irt meg a legalapabb muveltsege se nagyon volt meg. Konkretan szart a sulira es o ezt nem erezte gaznak. Ennek ellenere nagyon bejott nekem az elejen, meg ugy voltam vele hogy ne ez hatarozza mar meg ezt a kapcsolatot, elvegre mindenkinek vannak hibai. Ezt persze megbantam, mert veszekedni is olyan volt a sraccal, mintha egy galambbal sakkoznek.

17/L

2017. aug. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 schwagy ***** válasza:
100%
Nem probléma, ha nem mindenhez ért nagyon, de legyen meg a valamire való esze.. Eléggé lehangoló tud lenni,ha valakinek nem egyszer kell megismételni a mondandómat.
2017. aug. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Tőlem csak műveltebb és okosabb lányok jöhetnek szóba nálam. :D
2017. aug. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokkal kevésbé, akkor igen.


18/f

2017. aug. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam maga a műveltség kevesebbet számít, mint az intelligencia, de azért fontos. Borzalmas érzés mikor egy kicsit is lenézed -akár csak tudat alatt is- a partneredet, vagy épp ő téged. Eddigi tapasztalataimból tanulva velem nagyjából egy szinten levő párt keresek. Ha csak nagyon kis különbség van az persze nem számít, de ha már rendesen érezhető, biztos kétségeket ébreztene bennem és nagyon oda kéne lennem érte más szinten (szexualitás, humor, bátorság, illetve bármilyen igazán vonzó jellemvonás révén) ahhoz, hogy esélyes legyen a kapcsolat.


Na jó ez alapján elég sznobnak érzem most magam

2017. aug. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bizonyos témákban legyen kevésbé, másokban sokkal inkább művelt nálam. Egy párkapcsolatban alap követelménynek tartom egymás szellemi fejlesztését.
2017. aug. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mit értesz műveltség alatt, mert gyér a helyesírásom, hangosan olvasás közbe nincs hanglejtésem, idegen nyelv se megy, ja de amúgy meg osztályelső vagyok szóval relatív az egész :o
2017. aug. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem erezheto kulonbseg eseten zavar :D az egesz csaladom eleg muvelt, vilagot jart emberekbol all, jomagam is egyetemen tanulok. Nagyon kellemetlen lenne nekik bemutatni egy muveletlen holgyet (fontos: a szelsoseges stilus nem szamit muveletlensegnek, van nalunk is 9 felsofoku, kovettsegen dolgozo hippitol kezdve korhaz igazgatoig minden :D )
2017. aug. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!