Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ha tetszik nektek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha tetszik nektek egy lány és meglátjátok részegen kiábrándultok belőle?

Figyelt kérdés
Ha tetszik nektek egy lány akivel eddig még nem sokat beszéltetek vagy egyáltalán nem beszéltetek és meglátjátok részegen valahol buli stb akkor kiábrándultok belőle? Vagy ez számotokra nem nagy dolog?

2017. aug. 28. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én például eléggé...
2017. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 I noor Y ***** válasza:
100%

Ha korbe adogatjak a fiuk mint a cigit es o ebben benne van akkor egy eletre kiabrandulok belole

Ha 'normalisan' viselkedik akkor nem

Foleg ha mondjuk kozli h szegyelli h ennyire sokat ivott

2017. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát az emberek nagy része már volt részeg egyszer életében, szóval nem vonnék le rossz következtetéseket, de ah kiderűlne hogy elég sokszor csinálja ezt akkor igen hagynám őt, lehet inni meg bulizni de nem az az igazi buli amikor valaki részegre iszi magát.... Nekem amúgyis olyan a természetem hogy inkább kirándulok vagy csak beszélgetek valahol valakivel kettesben mint hogy leigyam magam.

18f

2017. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem vetkőzik ki emberi mivoltából, és csak néha fordul elő, akkor nem ábrándulok ki, ellenkező esetben inkább hagyom.
2017. aug. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Semennyire sem.

Attól függ mit csinál részegen. Ha mindenkit végigsmárol, vetkőzik, vagy egyéb ilyen érdekességeket csinál akkor igen. De egyébként én is szoktam részeg lenni, és jól érzem magam, nem fogom azért megutálni mert ő is el tud lazulni.

2017. aug. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én igen. Aki mértékkel iszik, az még oké. De részeg ne legyen, bár ha nem viselkedik botrányosan, akkor nem olyan vészes dolog.
2017. aug. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem :D en jomagam eleg massziv genetikaval rendelkezem az ivas teren es minden baratom lattam mar reszegen :D persze, ha beall cigi modba (adogatjak korbe) akkor azt megjegyzem neki, de amugy nem. Az alkohol kb mindenre mentseg, nem eri meg felszamolni. Ha lenne is baratnom, es ne adj Isten, reszegen csattana valakivel egy csok, az sem a vilag vege, mert csak hekyben tortent. Persze, ha agyra menne, mas lenne a tema :D
2017. aug. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én részegen vicces és kedves vagyok, tök jó pacifista állapotba vágom magam mindig, tehát ha ő is képes részegen normálisan viselkeni, akkor simán, ihatunk majd együtt is :D
2017. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellene olyan csaj, aki piál, főleg, hogy részegre issza magát. És haverjaim közül is sokan nem szeretik az ilyen csajokat. Szóval tapasztalatból mondom, hogy ne igya egy csaj részegre magát, mert akkor sokan kiábrándulnak belőle. De embere válogatja, mivel van, akinek a bevállalós csajok jönnek be, bár a mérleg nyelve inkább az első fajta srácok felé billen. :)
2017. aug. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem ábrándulnék ki belőle. Voltam már én is részeg sőt láttam is már részeg lányt. Persze mindenkinél meg kell lennie annak a bizonyos határnak, amit nem lép át. Van azért az a határ amin túl már azt tudnám mondani, hogy "na jó ez már nagyon gáz".
2017. szept. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!