Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek hogyan lehet egy fiu vagány illetve vonzó a csajok számára?

Figyelt kérdés
Csajok nektek mitől vonzó egy fiu és mitől vagány? Mivel úgy érzem eljött az az idő hogy elkezdjek csajozni.

2017. aug. 18. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ne akarjon vagány lenni :D

Vonzó attól lesz, hogy engem megnyert a személyiségével, kisugárzásával. Ne alakítani akarj, önmagadat add, mert akkor találsz olyan lányt, aki Téged szeret.

2017. aug. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A "vagány" szó sajna relativitást nyert a 21. században. Manapság az a vagány, aki kigyúrt (na nem feltétlenül), bunkó, aki flegma, visszapofáz, lóg a suliból, stb. Jah, és iszonyat nagy egója van.


De szerencsére maradtak meg normális lányok, akiknek ez az ideál (ha ugy tetszik, vagány): intelligencia, kedvesség, értelem, becsület, humor, esetleg szarkazmus (nekem állatira bejön). Értem úgy, hogy a normális lányoknál ez a belső ideál.


Kinézetre személy szerint nincs ideálom. Viszont azt imádom, ha egy fiú magas. Szeretem, ha PICIT izmos, de egyáltalán nem fontos szempont számomra, csak plusz pont. Per pillanat például egy olyan fiúba vagyok szerelmes, aki se nem izmos, se nem jóképű. De mégis szeretem.


Figyelj, ha belsőre megvannak a fentebb említett tulajdonságaid, akkor elég az, ha kinézel valahogy, és már meg is van a tuti összkép.


Nyugodtság ;)

2017. aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat😃
2017. aug. 18. 15:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Számomra a vagány jelző nem a fent leirtak. Sőt. Szerintem a fenti jellemzések nagyon felszinesek es eleg rosszindulatuak.

Inkább úgy fogalmaznék,hogy vagány az, aki megtesz olyan dolgokat amit más nem igazán mer. (Nem feltetlen arra gondolok hogy betöri egy random ház ablakát amit a tobbiek nem mernek es ez altal vagany lesz). Apróbb csínyekre gondolok.

Aki határozott, kiáll magáért, mindenről van határozott véleménye ugyanakkor nem reagálja túl/nem feszül tulságosan rá a dolgokra. És természetesen nagy ívből tesz mások véleményére, és talpraesett. Nem gondolom hogy ezekhez feltétlen bunkónak és nagyképűnek kell lenni.

2017. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát azzal hogy magasról tesz mások véleményére, számomra azt jelenti, hogy kritikát befogadni képtelen, ezáltal egy öntelt, nagyképű alak.
2017. aug. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van egy jo kocsid kigyúrt vagy van pénzed és jol öltözol akkor minden bombacsajt megkaphatsz.
2017. aug. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!