Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha a lány nagyon? 15L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha a lány nagyon? 15L

Figyelt kérdés
Ciki ha a lány nagyon fél a dörgéstöl és a vvillámlástó?😳
2017. aug. 6. 21:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Dehogy az, amúgyis bújós vagyok, nem rna egy lányban. c: 😄 16f
2017. aug. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

#7: lehetséges, hogy lelki társak vagyunk, a vihar a legkirályabb dolog a természetben :D

kérdező: egyáltalán nem ciki, én a pókoktól meg egyéb ízeltlábúaktól parázom, normális, ha félünk valamitől. ráadásul a tied hamarabb veszélyes, mint az enyém. :D amúgy tök jól jött ki, hogy elírtad a villámlást vvillámlásnak. olyan, mint amikor valaki dadog a félelemtől. mondjuk ilyet csak rajzfilmben hallottam még, de érted. elkalandoztam. a lényeg az, hogy nem ciki, kilencven éves nagymamám a mai napig nem tud aludni viharban, mert úgy retteg, senki sem ítéli el érte. :)

18/f

u.i.: bocs a sok mellébeszélésért, nem direkt csinálom :D

2017. aug. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem ciki
2017. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nappal nem bár volt már, hogy ugrottam egy nagyot -, éjjel eléggé, de akkor a páromhoz bújok, ha már ő is alszik.
2017. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Egyáltalán nem énis félek ,és egy csómót cikiznek vele ,hogy mit vagyok úgy beszarva. Dehát na mindenki fél valamitől én a vihartól és akkor becsukok minden spalettát és ablakot de, viszon egyáltalán nem félek a sötétben mint más
2017. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
#15-ös vagyok amugy 13/L
2017. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem ciki, mindenki fél valamitől.

Te ettől, én a darazsaktól, viszont a vihart imádom. A múltkor kiálltam a viharba és teli torokból énekeltem a Margaret island-től az Eső-t. Volt egy hangulata, az tuti.

2017. aug. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki. Sőt, a legtöbb fiú ezt aranyosnak találja, mert ilyenkor "megvédheti" a lányt. Egyébként nem vagy egyedül, mert én is félek a vihartól. :) 13/L
2017. aug. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!